art-960407560

اجرای آنپلاگد رضا یزدانی با کلی خاطره‌ی دور و نزدیک

گزارش ویدیویی آرت‌تاکس از کنسرت آنپلاگد رضا یزدانی + گفت‌وگوی اختصاصی با رضا یزدانی، علی اوجی، مدیرمسئول و مدیرعامل خانه‌ی همایش

رضا یزدانی همزمان با ایام نیمه‌شعبان پس از مدت‌ها در تهران روی صحنه رفت. او طی روزهای ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت در سالن خانه همایش خیابان فرشته با سبک‌ و سیاق متفاوتی نسبت به اجراهای گذشته‌اش در تهران، کنسرت خود را برگزار کرد. این برنامه اجرای آنپلاگد رضا یزدانی بود و او آثار خاطره‌انگیز خود را با تنظیمی متفاوت روی صحنه برد.

گزارش ویدیویی آرت‌تاکس از کنسرت بهاره‌ی آنپلاگد رضا یزدانی را ببینید. هم‌چنین گفت‌وگوی اختصاصی با رضا یزدانی، علی اوجی، مدیرمسئول و مدیرعامل خانه‌ی همایش را می‌توانید در این ویدیو ببینید. خبر انتشار آلبوم تازه‌ی رضا یزدانی و جزئیات این آلبوم را هم می‌توانید از زبان خود یزدانی و علی اوجی بشنوید.

در اجرای آنپلاگد رضا یزدانی او آثار خاطره‌انگیز خود را با تلفیق سازهایی نظیر پیانو، کاخن، کونگا، درامز، گیتار اسپانیش، گیتار آکوستیک و ساکسوفون روی صحنه برد و همین تنظیم جدید کارها حال و هوای متفاوتی به کنسرت داده بود. چون در اجراهای این خواننده گیتار الکتریک و فضای موسیقی راک همیشه حضور پررنگی دارد و تجربه موسیقایی جدید او توانست مورد پسند دوستدارانش قرار بگیرد.

در این برنامه که از سلسله شب‌های مجموعه خانه همایش با محوریت برنامه‌های فرهنگی و هنری روی صحنه رفت چهره‌هایی نظیر مهتاب کرامتی، علی بوستان، نگار آذربایجانی، احسان عبدی‌پور، حمیدرضا صدر، امیر پوریا و الهام پاوه‌نژاد به عنوان مهمان ویژه در سالن حضور داشتند.

لینک کوتاه:

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *