art-9702251043

معرفی یک فیلم: انتقام جویان : جنگ ابدیت / Avengers: Infinity War

معرفی فیلم Avengers: Infinity War سومین قسمت از مجموعه‌ی انتقام جویان + تریلر کامل فیلم با زیرنویس فارسی اختصاصی آرت‌تاکس

با انتقام جویان : جنگ ابدیت آشنا شوید

صوفیا نصرالهی، آرت‌تاکس:

دنیای کامیک‌بوک‌های مارول در هزاره سوم، بیشتر از هر وقت دیگری برای سینما و هالیوود جذاب بود. سال ۲۰۰۸ موفقیت فیلم «مرد آهنی یا همان آیرون من استودیوی مارول را به فکر انداخت سراغ لیگی از ابرقهرمان‌هایشان بروند که در کمیکی به نام «انتقام جویان» دور هم جمع شده و مهم‌ترین‌هاشان هم خود آیرون‌من و کاپیتان آمریکا بودند.

سال ۲۰۱۲ اولین قسمت از مجموعه «انتقام جویان» روی پرده رفت. فیلمی که با بودجه کمی بیش از ۲۰۰ میلیون دلار ساخته شده بود، بیش از یک میلیارد و۴۰۰ میلیون دلار در جهان فروخت. موفقیت چشمگیری بود. علاوه بر این‌که به عنوان یک فیلم ابرقهرمانی تایید منتقدان را هم کسب کرد و طبعن مارول به فکر ساختن دنباله‌هایی برای این فیلم موفق افتاد.

سال ۲۰۱۵ یازدهمین فیلم مارول «انتقام‌جویان: عصر آلترون» بود. مثل فیلم قبلی این بار هم جاس ودون کارگردانی را برعهده داشت و گروه بازیگران و کاراکترهای اصلی هم تغییر چندانی نکردند.
این‌بار سود فیلم کمتر بود چون هزینه تولیدش بالاتر رفت. موقع فیلم‌برداری بیش از صد میلیون هزینه تولید فیلم نسبت به تخمین اولیه افزایش پیدا کرد و با ۴۴۴ میلیون دلار هزینه ساخته شد.

«عصر آلترون» نسبت به فیلم قبلی شکست محسوب می‌شد چون منتقدان هم به اندازه فیلم قبلی تحسین‌اش نکردند و امتیازاتش پایین‌تر بود.
اما مارول تک‌خال سری «انتقام‌ جویان» را با نام «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت» امسال روی پرده سینماها فرستاد. آن هم درست بعد از موفقیت یکی از ابرقهرمان‌های تیم یعنی «بلک پنتر» که برای اولین‌بار فیلم مستقلی از او روی پرده می‌رفت.
این‌بار جاس ودون پشت دوربین نبود و برادران روسو به تنهایی فیلم را ساختند. فیلم داستان را از جایی روایت می‌کند که سنگ قدرت به دست تانوس افتاده و هالک و دیگران هم نمی‌توانند جلویش را بگیرند.

 

بیش‌تر ببینید:

معرفی سریال: رویاهای الکتریکی | لینک تماشا

لینک کوتاه:

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *