got_top3_s07e07

۳نکته که شاید در اپیزود آخر فصل هفت بازی تاج و تخت فراموش کرده باشید

تحلیل WatchMojo از The Dragon and the Wolf اپیزود آخر فصل هفتم بازی تاج و تخت (Game of Thrones) با زیرنویس فارسی آرت‌تاکس

میلاد علیزاده – آرت‌تاکس:

اپیزود آخر فصل هفتم بازی تاج و تخت با عنوان The Dragon and the Wolf (اژدها و گرگ) یک‌شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ از شبکه‌ی HBO پخش شد.

پخش فصل هفتم پربیننده‌ترین سریال سال‌های اخیر که براساس کتاب نغمه‌ی یخ و آتش (A Song of Ice and Fire) ساخته شده، از آخرین هفته‌ی تیرماه ۱۳۹۶ در شبکه‌ی HBO آغاز شد. فصل تازه‌ی بازی تاج و تخت یا همان Game of Thrones تنها ۷ اپیزود داشت و با ۶ اپیزود فصل نهایی، داستان حماسی جرج آر آر مارتین به پایان خواهد رسید.

وب‌سایت WatchMojo هم‌زمان با آغاز فصل تازه تحلیلی هفته‌گی را بر اپیزودهای این فصل آغاز کرده که در آن نکات مهم و کلیدی هر قسمت که شاید از چشم بینندگان مخفی مانده باشد مرور می‌شود.

این تحلیل‌ها را از نخستین قسمت فصل هفتم در آرت‌تاکس به‌طور هم‌زمان برای شما هم با زیرنویس فارسی اختصاصی منتشر می‌کنیم تا در کوران نظرات و تحلیل‌های جهانی از پربیینده‌ترین سریال حال حاضر جهان قرار بگیرید.

هفتمین و آخرین قسمت این ویدیوها شامل نکته‌هایی درباره‌ی رابطه‌ی جان و دنریس، رخدادی که برای پیتر بیلیش یا همان انگشت‌کوچیکه‌ی خودمان اتفاق افتاد، وارث حقیقی تاج‌وتخت و البته فرجام کاراکترها در فصل بعدی به انضمام بهترین دیالوگ‌های اپیزود آخر فصل هفتم بازی تاج و تخت است.

با تماشای این ویدیو به دانسته‌های خود از اپیزود آخر فصل هفتم بازی تاج و تخت بیفزایید و مثل ما به انتظار دو سال دیگر و فصل نهایی پربیننده‌ترین سریال تاریخ تلویزیون بنشینید.

لینک کوتاه:

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید

دیدگاه (1)

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *