got_top3_s07e05

۳نکته که شاید در اپیزود پنج فصل هفت بازی تاج و تخت فراموش کرده باشید

تحلیل WatchMojo از Eastwatch اپیزود پنجم فصل هفتم بازی تاج و تخت (Game of Thrones) با زیرنویس فارسی آرت‌تاکس

میلاد علیزاده – آرت‌تاکس:

اپیزود پنجم فصل هفتم بازی تاج و تخت با عنوان Eastwatch (دیده‌بان شرقی) یک‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ از شبکه‌ی HBO پخش شد.

پخش فصل هفتم پربیننده‌ترین سریال سال‌های اخیر که براساس کتاب نغمه‌ی یخ و آتش (A Song of Ice and Fire) ساخته شده، از آخرین هفته‌ی تیرماه ۱۳۹۶ در شبکه‌ی HBO آغاز شده لست. فصل تازه‌ی بازی تاج و تخت یا همان Game of Thrones تنها ۷ اپیزود خواهد داشت و با ۶ اپیزود فصل نهایی، داستان حماسی جرج آر آر مارتین به پایان خواهد رسید.

وب‌سایت WatchMojo هم‌زمان با آغاز فصل تازه تحلیلی هفته‌گی را بر اپیزودهای این فصل آغاز کرده که در آن نکات مهم و کلیدی هر قسمت که شاید از چشم بینندگان مخفی مانده باشد مرور می‌شود.

این تحلیل‌ها را از نخستین قسمت فصل هفتم در آرت‌تاکس به‌طور هم‌زمان برای شما هم با زیرنویس فارسی اختصاصی منتشر می‌کنیم تا در کوران نظرات و تحلیل‌های جهانی از پربیینده‌ترین سریال حال حاضر جهان قرار بگیرید.

پنجمین قسمت این ویدیوها شامل نکته‌هایی درباره‌ی دسیسه‌چینی‌های دوباره‌ی لرد بیلیش یا همان لیتل‌فینگر، بازگشت گندری به سریال و نقش او به‌عنوان پسر رابرت براتیون و البته ماجرای ازدواج لیانا استارک و ریگار تارگرین و در نتیجه مشروع‌بودن جان اسنو به انضمام بهترین دیالوگ‌های اپیزود پنجم فصل هفتم بازی تاج و تخت است.

با تماشای این ویدیو به دانسته‌های خود از اپیزود تازه‌ی این فصل بازی تاج و تخت که مقدمه‌ای بر دو قسمت طوفانی پایانی خواهد بود بیفزایید.

لینک کوتاه:

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *