fasl-e-narges

اکران ویژه فیلم فصل نرگس به یاد عسل بدیعی

در اکران ویژه فیلم فصل نرگس چه گذشت؟ + گفت‌وگوهایی با یکتا ناصر، نگار آذربایجانی، سحر‌ صباغ‌سرشت و الهام‌ پاوه‌‌نژاد

اکران ویژه فیلم فصل نرگس با حضور هنرمندان، ورزشکاران و آتش‌نشانان چهارشنبه ۲۵ مرداد ۹۶ ساعت ۷ شب در پردیس سینمایی ارگ تجریش برگزار شد.

فیلم فصل نرگس روایت زندگی آدم‌های معمولی است که در وانفسای امروز و در جهانی که میل به خود‌شیفتگی و خودمحوری دارد، شفافیت روح و ذهن‌شان را از دست نداده‌اند و مفهوم احساس خوش ناشی از انسانیت و نوع‌دوستی را به درستی درک می‌کنند. در جزئیات خود داستان عشق است و دوستی با هم نوع، اما در تعریف کلی‌تر، هویت انسان‌ها را به چالش می‌کشد و اهمیت احترام به نفس زندگی را به مخاطب یادآوری می‌کند.

در اکران ویژه فیلم فصل نرگس که با اجرای رضا رشیدپور برگزار شد از خانواده عسل بدیعی و امید عباسی با اهدای هدایای ساخته‌ی کم‌توان جسمی مکیه زنگنه و تندیس فیلم «فصل نرگس» تقدیر شد و همچنین یکی از هدایا به خانواده شهید محسن حججی تقدیم شد. همچنین با توجه به موضوع اصلی فیلم «فصل نرگس»  و فعالیت کمپین اهدای عضو در راستای اکران فیلم فصل نرگس به همت واحد فراهم‌آوری اعضا و نسوج پیوندی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای بسیاری از مردم، هنرمندان و حاضرین در این مراسم کارت اهداء عضو صادر شد.

از بازیگران اصلی فیلم «فصل نرگس» یکتا ناصر و شایسته ایرانی به همراه نگار آذربایجانی نویسنده و کارگردان و سحر صباغ‌سرشت تهیه‌کننده و برخی از عوامل پشت صحنه چون خشایار موحدیان (تدوینگر) در اکران ویژه فیلم فصل نرگس شرکت کردند.

دیگر مهمانان اکران ویژه فیلم فصل نرگس را تهمینه میلانی، گیتی خامنه، آرش برهانی، فرشته صدر عرفایی، غزل شاکری، بیتا فرهی، فرشته صدر عرفایی، نازنین بیاتی، الهام پاوه‌نژاد، افسر اسدی، طهورا ابوالقاسمی، رضا داوودنژاد، سیدجلال ملکی، حمیرا ریاضی، غزل بدیعی، سعید داخ، طوفان مهردادیان، کیهان ملکی، فائزه عزیزخانی، ستار اورکی، سحر مصیبی، سمیرا علایی، شیرین اسماعیلی، خشایار موحدیان، بهزاد مصلح، شبنم گودرزی، السا فیروز آذر، مجید افشاری، مهدی خرمیان، سعید سیاح، پریسا شمس، امیر صدرا حقانی، فرشید زارعی‌فر، فعالان انجمن اهدای عضو ایران و بیمارستان مسیح دانشوری تشکیل می‌دادند.

 

لینک کوتاه:

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *