norooz-ghaab97-2

«به وقت شام» به روایت هادی حجازی‌فر و کارن همایونفر + اجرای آنپلاگد «شال» کاوه آفاق | نوروز ۹۷ با آرت‌تاکس – ۲

در دومین ویژه‌برنامه‌‌ی نوروزی آرت‌تاکس در مرور گفت‌وگو با کارن همایونفر و هادی حجازی‌فر با به وقت شام و شکل کار ابراهیم حاتمی‌کیا بیش‌تر آشنا می‌شویم

در دومین قسمت از ویژه‌برنامه‌ی نوروزی آرت‌تاکس خواهید دید:

«به وقت شام» آخرین ساخته‌ی ابراهیم حاتمی‌کیا این روزها وارد هفته‌ی دوم اکران خود شده است. در دومین قسمت از ویژه‌برنامه‌ی نوروزی  آرت‌تاکس به مرور گفت‌وگو با هادی حجازی‌فر و کارن همایون‌فر پرداخته‌ایم. حجازی‌فر از سختی‌ها و ویژگی‌های اولین هم‌کاری‌اش با حاتمی‌کیا در به وقت شام می‌گوید و باور دارد که در کنار حاتمی‌کیا یک فرصت بزرگ را از دست داده است. از سوی دیگر کارن همایونفر  که  برای ساخت موسیقی فیلم به وقت شام  موفق شد برای چندمین بار سیمرغ بلورین را از آن خود کند از رفتار سیاست‌زده و حمله‌های بی‌مهابا به حاتمی‌کیا گله‌مند است.

به سیاق آن‌چه در نخستین ویژه‌برنامه‌ی نوروزی آرت‌تاکس دیدید، در این برنامه هم تیم آرت‌تاکس برای شما اجرای قطعه‌ی دیگری را تدارک دیده است. کاوه آفاق در استودیوی اختصاصی آرت‌تاکس ترانه‌ی شال را اجرا کرده است. آن را از دست ندهید.

و در پایان تیزر فیلم «لاتاری» را خواهید دید. فیلمی که در جشنواره با بی‌مهری داوران روبه‌رو شد اما در همین یکی دو هفته‌ای که از اکرانش گذشته توانسته جایگاه‌ش را به عنوان یکی از بالانشینان جدول فروش تثبیت کند.

 

بیش‌تر ببینید:

سارا بهرامی نخستین میهمان هفت‌سین گفت‌وگوی آرت‌تاکس است.

نخستین ویژه برنامه‌ی نوروزی آرت‌‌تاکس را این‌جا ببینید.

لینک کوتاه:

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *