با ما همراه باشید

🔴هشدار فاش شدن داستان قسمت سوم فصل آخر بازی تاج و تخت

چند روزی از انتشار «شب طولانی» گذشته، در حالی که مردم در انتظار نبرد میان جان اسنو و پادشاه شب بودند اتفاقات دیگری افتاد که به تحلیل آن می‌پردازیم

هم‌اکنون که قسمت سوم از فصل آخر منتشر و اتفاقات رخ داده در این قسمت باعث شوک همگان شد، نیازمند بررسی دقیق‌تر این اپیزود هستیم. یکی  از نقاط درخشان  این قسمت به تصویر کشیدن تنش و تعلیق بین زندگان است.

اکثر بینندگان منتظر دوئلی تمام‌عیار بین جان اسنو و پادشاه شب بودند، اما یکی دیگر از اعضای خاندان استارک باعث مرگ او شد.

درحالی که منتظر حمله‌ی ارتش مردگان بودیم، هزاران هزار سرباز و حیوان در میدان نبرد حضور داشتند اما فضا غرق در سکوت بود و این سکوت در بطن خود حس ترسناکی را ایجاد می‌کرد. پس از لحظاتی سکوت، ملیساندرا پیش از شروع نبرد وینترفل وارد معرکه شد و تمام تسلیحات دوتراکی‌ها را به آتش کشید، اما این اتفاق اهمیتی نداشت چراکه پس از چند دقیقه همه‌ی آنان نابود شدند. ملیساندرا که در این سریال شخصیت بسیار شگفت‌انگیزی داشت، در پایان این قسمت با درآوردن گردن‌بندش به آرامش می‌رسد. ملاقات آریا و ملیساندرا نیز از نکات جذاب این قسمت محسوب می‌شود.

هیچ‌کسی، حتی خوش‌بین‌ترین افراد نیز فکر نمی‌کردند که همان خنجری که برن به آریا داد، در بدن نایت‌کینگ جای‌گیرد و باعث مرگ او شود. اکثر بینندگان در این قست منتظر دوئلی تمام‌عیار بین جان اسنو و پادشاه شب بودند، اما یکی دیگر از اعضای خاندان استارک باعث مرگ او شد. این خاندان از زمان اولین شب طولانی، رابطه‌ی بسیار نزدیکی با پادشاه شب و وایت‌واکرها دارند. به این رابطه در سریال پرداخته نشده است اما در کتاب‌ها شاهد شیوه‌ی ارتباطی این دو خواهیم بود.

هیچ‌کس فکر نمی‌کرد که همان خنجری که برن به آریا داد، در بدن نایت‌کینگ جای‌گیرد

نشانه‌هایی در خاندان استارک و قلعه‌ی وینترفل وجود دارد که می‌توان خط وصل این این دو گروه را شکل داد. نشانه هایی از جمله این‌که قلعه‌ی استارک‌ها دقیقا پس از پایان اولین شب طولانی ساخته شد. هفت خاندان به محض شکست خوردن وایت‌واکرها برای اولین بار باید مطمئن می‌شدند که دیگر خطری از طرف مردگان آن‌ها را تهدید نخواهد کرد. در این نقطه از ماجرا دیوار بزرگ را ساختند و سپس وینترفل. دیوار اولین خط دفاع در برابر مردگان و قبایل وحشی به حساب می‌آمد ولی اگر به دیوار نفوذی صورت می‌گرفت، خط بعدی دفاع وینترفل بود.

به صفحه ویژه سریال بازی تاج و تخت سر بزنید، اینجا کلیک کنید.

تئون گریجوی دیگر کاراکتری‌ست که مرگش در این قسمت به گونه‌ای جبران ضررها و سختی‌هایی‌ست که بر پیکره‌ی خاندان استارک وارد کرده بود. به گونه‌ای که بسیاری از بینندگان از مرگ شجاعانه‌ی او در دفاع از برن استارک ناراحت و غمگین شدند. حال با اتمام این قسمت و تعیین سرنوشت جنگ بزرگ میان زندگان و مردگان، باید به سراغ نبرد دنریس و سرسی رفت و دید که سازندگان این سریال سرنوشت آن جنگ را چه‌گونه رقم خواهند زد و چه شگفتی‌هایی در انتظارمان است.

آنونس

تریلر سریال The Morning Show | رقابت جنیفر آنیستون و ریس ویترسپون در برنامه‌ی صبحگاهی

تریلر سریال The Morning Show

تریلر سریال The Morning Show را با بازی جنیفر آنیستون، ریس ویترسپون، استیو کرل و مارک دوپلاس با کیفیت دل‌خواه ببینید.

از سریال «برنامه‌ی صبحگاهی» بیش‌تر بدانید:

در کنار تریلر سریال The Morning Show ببینید:

تریلر سریال سیزده دلیل برای این‌که…

«برنامه‌ی صبحگاهی» یک سریال کمدی‌درام اینترنتی با حضور ستاره‌هایی از جمله جنیفر آنیستون، ریس ویترسپون، استیو کرل و مارک دوپلاس است که خود آنیستون و ویترسپون تهیه‌کنندگان آن هستند.

الکس لی‌وای (آنیستون)، مجری یک برنامه‌ی تلویزیونی صبحگاهی و محبوب است که امتیاز بسیار بالایی دارد، اما زمانی که همکار پانزده‌ ساله‌ی او به خاطر شایعاتی از برنامه اخراج می‌شود، زندگی کاری الکس هم رو به افول می‌رود و او تلاش می‌کند جایگاهش را از دست ندهد، جایگاهی که حالا رقیبی دیگر پیدا کرده است.

در کنار تریلر سریال The Morning Show ببینید:

تریلر فیلم ۱۹۱۷ | جنگ‌جهانی اول به‌روایت سم مندس

فیلم‌‌برداری فصل اول این سریال در سی‌ویکم اکتبر ۲۰۱۸ آغاز شد و قرار است در پاییز ۲۰۱۹ پخش آن توسط اپل تی‌وی پلاس شروع شود.

ادامه مطلب

آنونس

تریلر سریال Silicon Valley / دره‌ی سیلیکون

تریلر سریال Silicon Valley

تریلر سریال Silicon Valley را با بازی تامس میدل‌دیچ، جاش برنر، مارتین استار و کمیل نانجیانی با کیفیت دل‌خواه ببینید.

از سریال «دره‌ی سیلیکون» بیش‌تر بدانید:

در کنار تریلر سریال Silicon Valley ببینید:

تریلر سریال سیزده دلیل برای این‌که…

سریال دره‌ی سیلیکون تولیدی شبکه‌ی اچ‌بی‌او هم به انتهای راه خود رسید. فصل ششم و به ماجراهای پرفراز و نشیب گروه پایان می‌دهد. به مانند همیشه تامس میدل‌دیچ، جاش برنر، مارتین استار و کمیل نانجیانی به عنوان کارکنان ارشد شرکت ساختگی پاید پایپر حضور دارند.

در کنار تریلر سریال Silicon Valley ببینید:

تریلر فیلم ۱۹۱۷ | جنگ‌جهانی اول به‌روایت سم مندس

فصل پایانی که قرار است در هفت قسمت نمایش داده شود و پخش آن از بیست و هفتم اکتبر سال جاری آعاز خواهد شد.

ادامه مطلب

تلویزیون

معرفی سریال ریکاوری به کارگردانی بهادر اسدی + آنونس سریال با صدای میثم ابراهیمی

معرفی سریال ریکاوری

اختصاصی از آرت‌تاکس: معرفی سریال ریکاوری به کارگردانی بهادر اسدی و بازی پوریا پورسرخ، شبنم قلی خانی، هومن برق نورد، مجید واشقانی، مریم معصومی، شیوا طاهری و ندا قاسمی و …

چند سالی است که تولید سریال برای شبکه نمایش خانگی به عنوان یک تجارت پر سود هنرمندان زیادی را به سمت این رسانه جایگزین تلویزیون کشانده است.

در کنار معرفی سریال ریکاوری ببینید:

معرفی سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی

در سال‌هایی که بسیاری از هنرمندان تلویزیون هر کدام بنا به دلایلی در قاب شیشه‌ای تلویزیون حضور ندارند، شبکه نمایش خانگی فرصت مناسبی برای ساخت سریال‌های مختلف است.

«ریکاوری» عنوان تازه‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی است که وارد بازار شبکه نمایش خانگی شده است.

این سریال را بهادر اسدی کارگردانی کرده است و بازیگرانی چون پوریا پورسرخ، شبنم قلی خانی، هومن برق نورد، مجید واشقانی، مریم معصومی، شیوا طاهری و ندا قاسمی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ریکاوری داستانی است درباره رفاقت،‌ عشق و ‌خیانت بین سه خانواده ی بابک، مسعود و سهیل که شرکای کاری و دوستان قدیمی هستند.

در کنار معرفی سریال ریکاوری ببینید:

معرفی سریال هیولا

بابک سردبیر مجله ی پرفروشیست و سهیل و مسعود همکاران او در نشریه هستند، هرکدام در زندگی مشترکشان دچار مسائلی شده اند و برای فرار از زندگی روز مره و کاری و چند روز دوری از همسرانشان تصمیم می گیرند بدون اطلاع خانواده به سفر مجردی و به اصطلاح خودشان ریکاوری بروند.

در طول تماشای سریال، مخاطب با صحنه های عاشقانه ای رو به رو می شود و با شخصیت ها همزاد پنداری می کند، شاهد طنز و شوخی های لطیف آنها خواهد بود و در لحظه های احساسی و غمناک و لحظات شک و تصمیم گیری با آنها سفری پر ماجرا را تجربه خواهد کرد.

ادامه مطلب

محبوب‌ترین‌ها