با ما همراه باشید

پیشنهاد سریال: خانم میزل شگفت‌ انگیز ؛ از نگاه گل‌بو فیوضی

گل‌بو فیوضی در استودیو آرت‌تاکس درباره‌ی سریال خانم میزل شگفت‌ انگیز صحبت می‌کند. سریالی که معتقد است بعد از گذشتن یکی دو اپیزود شما را با خود همراه می‌کند و با یک کمدی نیویورکی دهه‌ی شصتی طرف هستیم. فیوضی از وجوه زنانه‌ی سریال می‌گوید و بده‌بستان دو بازیگر زن محوری‌اش که تماشای سریال را دل‌پذیر کرده است.

از نقدهای گل‌بو فیوضی بیش‌تر ببینید:

مستند در جست‌وجوی فریده

تنگه ابوقریب

عرق سرد

برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنونس

رودررو با جهان بیرون پارک | تریلر فصل سوم وست ورلد

تریلر فصل سوم وست ورلد

از سال ۲۰۱۶ که نخستین اپیزود سریال وست‌ورلد منتشر شد این اثر جاناتان نولان توانست هواداران پر و پاقرصی را برای خودش پیدا کند. حالا تریلر فصل سوم وست ورلد منتشر شده و اچ‌بی‌او اعلام کرده فصل جدید در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد.

تریلر سریال نیروی اهریمنی‌اش

از دیگر نکات قابل‌توجه این تریلر تازه منتشرشده که می‌توانید آن را با زیرنویس فارسی اختصاصی ببینید. حضور آرون پل ستاره‌س سریال بریکینگ بد است.

ادامه مطلب

آنونس

تریلر سریال نیروی اهریمنی اش | با جایگزین بازی تاج‌وتخت آشنا شوید

تریلر سریال نیروی اهریمنی اش

در حالی که چند روز قبل جدیدترین تریلر سریال نیروی اهریمنی اش منتشر شد حال خبر آن رسیده است که شبکه‌ی HBO قصد دارد این سریال را جایگزین بازی تاج و تخت کند.

معرفی فیلم دی‌روز : وقتی بیتل‌ها ناپدید می‌شوند

سه‌گانه‌ی «نیروی اهریمنی‌اش» نوشته‌ی فیلیپ پولمن، در کنار آثار پرطرفداری مانند هری‌پاتر و توایلایت از سرآمدان ژانر فانتزی‌ند. با این همه سرنوشت اقتباس از «نیروی اهریمنی‌اش» به خوبی آن دو کتاب دیگر نشد. «قطب‌نمای طلایی»: در نتیجه‌ی درگیری داخلی در استودیو و کمرنگ کردن مضامین مذهبی معروف کتاب، هم در تایید منتقدین ناکام ماند هم هواداران دو آتشه‌ی کتاب را دل‌سرد کرد.

معرفی فیلم هابز و شاو | نخستین اسپین‌آف از سریع و خشن

حال سال‌ها پس از اکران آن فیلم، بی‌بی‌سی با همراهی اچ‌بی‌او سراغ ساخت یک سریال براساس این سه‌گانه رفته و امیدوار است به نتیجه‌ی بهتری دست پیدا کند. در کنار بازیگران معروفی چون جیمز مک‌اووی، روث ویلسون و لین مانوئل میراندا، ستاره‌ی اصلی این سریال دفنی کین در نقش لیرا بلاکا، پروتاگونیست این سری است. سینمادوستان بازی بی‌نظیر او در فیلم لوگان را به خاطر دارند. هر چند تاریخ شروع پخش سریال نامعلوم است اما بی‌بی‌سی و اچ‌بی‌او اعلام کردند سریال آماده است.

ادامه مطلب

تلویزیون

۷۳ قسمت بازی تاج و تخت در ۷۳ ثانیه

سریال بازی تاج و تخت روی دور تند

از هفدهم آوریل ۲۰۱۱ تا ۱۹ می ۲۰۱۹ شاهد هشت فصل و هفتادوسه قسمت از سریال بازی تاج و تخت بودیم.

تحلیل قسمت آخر فصل پایانی بازی تاج و تخت

این ویدیو مروری‌ست بر این هفتادوسه قسمت در هفتادوسه ثانیه.

یک گفت‌وگوی دیدنی با سوفی ترنر و میسی ویلیامز درباره‌ی همه‌ چیز!

ادامه مطلب

محبوب‌ترین‌ها