با ما همراه باشید

زیرنویس اختصاصی از آرت‌تاکس: در حالی که کم‌تر از یک هفته به شروع اکران دارک فینیکس باقی مانده، سوفی ترنر ، جسیکا چستین، مایکل فاسبندر و جیمز مک‌اووی از این فیلم می‌گویند.

این احساس به وجود آمده که این فیلم قرار است پایانی برای این سری باشد؛ به خصوص برای شخصیت‌های شما. احساس شما بعد از پایان فیلم‌برداری چه‌طور بود و آیا اون زمان حس پایان کار رو داشت؟

سوفی ترنر : «نمی‌دانم. مشخص نیست که این فیلم آخر کار سری هست یا نه اما قطعن این فیلم، نقطه‌ی اوجی است برای تمام فیلم‌های قبلی این سری‌. بنابراین احساس به پایان رساندن این حماسه وجود داشت ولی فکر نمی‌کنم موقع فیلم‌برداری احساس سر صحنه برای پایان یک سری بود.»

یک گفت‌وگوی دیدنی با سوفی ترنر و میسی ویلیامز درباره‌ی همه‌چیز!

مایکل فسبندر: «به نحوی. فکر می‌کنم سایمون همیشه با این رویکرد پیش رفت که دارک فینیکس قرار است پایان یک چرخه باشد. برای این مورد چرخه‌ی کلاس اول به پایان می‌رسد.»

آیا این احساس را دارید که قرار است این آخرین باری باشد که در نقش‌ این شخصیت‌ها ظاهر می‌شوید؟

جیمز مک‌اووی: «به نوعی بله»

این پایان چه احساسی برای‌تان داشت؟ چون مدت زمان زیادی‌ است که در نقش این شخصیت‌ها حاضر بودید.

جیمز مک‌اووی: «همیشه تمام شدن کار بر روی این‌ فیلم‌ها غم‌انگیز است؛ البته نه هر فیلمی. بعضی اوقات ترجیح می‌دهم زودتر از سر صحنه فرار کنم و برای رسیدن به خانه لحظه‌شماری می‌کنم . اما به اتمام رساندن این فیلم هم سخت بود. همگی از جمله عوامل پشت صحنه گروه بازیگران و خود کارگردان و البته تهیه‌کننده‌ی بسیار خوب‌مان به نحو احسنت کارشان را انجام دادند. همه‌ با هم دوستی هستیم و بعضی اوقات احساس می‌کنیم یک خانواده‌ایم تا یک جمع همکار و پایان یافتن چنین شرایطی همیشه غم‌انگیز است. ولی چون احساس به پایان رساندن این ماجرا را هم داشتیم، ناراحتی‌مان بیش‌تر می‌شد. صحنه‌هایی با مایکل داشتم و جزو معدود مواقعی‌ بود که تنها بودیم و به ذهنم خطور کرد، این احتمالن آخرین باری‌ است که به این شکل روبه‌روی هم قرار می‌گیریم. ولی خوش می‌گذشت و هم‌دیگر را اذیت می‌کردیم.»

فسبندر: «فکر کردم در مورد صحنه‌ی پاریس حرف می‌زنی»

مک‌اووی: «پاریس هم خوب بود . آن صحنه همیشه برای‌مان به یادگار می‌ماند»

تریلر فیلم دارک فینیکس با بازی سوفی ترنر، جسیکا چستین و …

دوست دارم در مورد این جریان اذیت کردن بدونم.

مک‌اووی: « در صحنه‌ای اریک به چارلز می‌گوید این‌قدر حرف مفت نزن. ده سال است این حرف‌ها را شنیده‌ایم»

ایوان پیترز: «نه. به نظر من این یک فیلم مجزا برای شخصیت فینیکس و جین بود شبیه لوگان که خود یک فیلم جداگانه بود.»

تای شریدان: «انگار بخش اولی‌ است برای یک فیلم دیگر»

بنابراین طرفداران با شنیدن این که ققنوس سیاه قسمت آخر نیست، نفس راحتی می‌کشند.

آلکساندرا شیپ: «فکر نمی‌کنم آخر کار باشد. لحظاتی هستند که به ما اطمینان می‌دهد حداقل نقش کوچکی در فیلم‌های آینده داشته باشیم. این فیلم‌ها جذابند و این شخصیت‌ها داستان غم‌انگیزی دارند به خصوص در دنیای کمیک‌های مارول»

سایمون کینبرگ: «قطعن، و این احساس را از زمان نوشتن فیلم‌نامه داشتم. تقریبن سه سال پیش شروع کردم به فکر روی آن که چگونه داستان مورد علاقه‌م از دنیای ایکس‌من را به سینما بیاورم .احساس می‌کنم این یک جمع‌بندی‌ است؛ نقطه‌ی پایانی این ماجرا. این چرخه از داستان ایکس‌من که بیست سال پیش شروع شد و برای این بازیگرانی که از تقریبن ده سال پیش از فیلم «کلاس اول» در سری حاضر بودند. داستان در مورد غریبه‌هایی‌ است که کنار هم جمع می‌شوند و تبدیل می‌شوند به یک خانواده. آن‌ها بیش‌تر مواقع با هم مقابل دشمنی مشترک قرار می‌گیرند؛ چه آپوکالیپس باشد، چه بولیوار ترسک. در این فیلم، آن خانواده مورد آزمایش قرار می‌گیرد و در نهایت از هم می‌پاشد و مجبور می‌شوند به شکل کاملن متفاوتی با این حادثه کنار بیایند. بنابراین خواهیم دید خانواده‌ای که تا به الآن شناختیم و عاشق‌شان بودیم، چه‌طور متلاشی می‌شوند و بعد به شکل کامل‌تری دوباره گرد هم می‌آیند. بنابراین این تنها راه جمع‌بندی این بخش از داستان‌های ایکس‌من بود.»

آیا از تحول شخصیت‌هایتان طی فیلم راضی هستید؟ چیزی مانده که بخواهید بیش‌تر به‌ آن بپردازید؟

مک‌اووی: «به نظرم منفی شدن شخصیت چارلز می‌تواند ایده‌ی جذابی باشد اما احساس می‌کنم با چارلز کارهای بیش‌تری هم می‌توان انجام داد. خیلی در مورد این ایده صحبت نمی‌کنم»

فسبندر: «من خوش‌حالم. سفر بسیار راضی‌کننده‌ای بوده و بسیار راضی‌ هستم.»

بررسی یک سکانس از فیلم استیو جابز

سوفی ترنر : «این‌قدر محتوا زیاد بود که مانند بوفه‌ی غذا می‌ماند. هر روز چالشی وجود داشت و عاشق این بودم که این شخصیت غنی و پرجزئیات بود. واقعن خوش‌حال بودم.»

چیزی که در مورد این فیلم دوست دارم، محوریت زنانه‌اش است که برای یک فیلم ابرقهرمانی بزرگ خیلی کم پیش می‌آید. می‌توانید در مورد شخصیت‌هایتان بگویید و این که چه چیزی باعث شد این نقش را انتخاب کنید؟

جسیکا چستین: « دوست دارم که چه‌طور شخصیتم از جین سوءاستفاده می‌کند تا بتواند از قدرت ققنوس سیاه برای مقاصد شخصی خودش یا هم‌نوعانش استفاده کند و در عین حال جین را قدرتمندتر می‌کند. بنابراین یه شخصیت جالب و پیچیده است.»

سوفی ترنر : «فکر می‌کنم شخصیت خیلی صادقانه و دقیق نوشته شده. با توجه به تمام اتفاقات فرامادی‌ای که براش رخ می‌ده ساده است به شکلی نوشته شود که غیرقابل ارتباط باشد. ولی کار سایمون روی شخصیت‌پردازی بسیار واقعی‌ است و فکر می‌کنم همه می‌توانند با او ارتباط برقرار کنند.»

کینبرگ: «داستان ققنوس سیاه به خودی خود قهرمانی مؤنث دارد و جین در مرکز این داستان است؛ در واقع هم قهرمان و هم دشمن اصلی‌ است. یکی از چیزهایی که موقع بزرگ شدن در مورد کمیک‌های ایکس‌من دوست داشتم این بود که شخصیت‌های زن قدرتمندی داشتند. کسانی مثل جین، استورم، میستیک، روگ و کیتی شخصیت‌های عالی و قوی‌ای در این دنیا حاضر هستند. اکثر مواقع این شخصیت‌ها در مرکز داستان سری فیلم‌های ایکس‌من نبودند و فیلم‌ها روی اگزاویر، مگنیتو و ولورین متمرکز بودند. با تولید این فیلم، موقعیتی فراهم شد که در گام اول، شخصیت اصلی زن باشد و از طرفی سایر شخصیت‌های زن را در مرکز داستان قرار بدهد و به‌ آن‌ها بپردازد. هم چنین بازتابی‌ است از دنیای کنونی ما.»

شیپ: «فکر نمی‌کنم موقع ساختنش، حداقل برای من چنین احساسی داشت. ما فقط می‌خواستیم فیلمی خوب تولید کنیم. موقع خواندن فیلم‌نامه به نظر یک داستان فمینیستی‌ است ولی دیدنش شگفت‌انگیز»

 

برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنونس

تریلر فیلم Underwater / زیر آب | کریستن استوارت و ونسان کسل در زیردریایی

تریلر فیلم Underwater

تریلر فیلم Underwater را به کارگردانی ویلیام اوبنک و بازی کریستن استوارت، ونسان کسل و جسیکا هنویک با کیفیت دل‌خواه ببینید

از فیلم «زیر آب» بیش‌تر بدانید:

در کنار تریلر فیلم Underwater ببینید:

تریلر سریال سیزده دلیل برای این‌که…

«زیر آب» فیلمی‌ست تخیلی و ترسناک به کارگردانی ویلیام اوبنک و نویسندگی برایان دافیلد و آدام کوزاد که بازیگرانی چون کریستن استوارت، ونسان کسل، جسیکا هنویک و جان گلگر جونیور در آن حضور دارند. داستان فیلم درباره‌ی تعدادی محقق است که پس از وقوع یک زلزله، در عمق هفت مایلی در اعماق اقیانوس گیر افتاده اند و در حال تلاش برای نجات پیدا کردن هستند. این فیلم توسط کمپانی فاکس قرن بیستم تهیه شده و قرار است استودیو والت‌ دیزنی در تاریخ دهم ژانویه ۲۰۲۰ آن را پخش کند.

در کنار تریلر فیلم Underwater ببینید:

تریلر فیلم ۱۹۱۷ | جنگ‌جهانی اول به‌روایت سم مندس

 

ادامه مطلب

آنونس

تریلر فیلم Antlers / شاخ‌های گوزن | اثری ترسناک به تهیه‌کنندگی دل‌تورو

تریلر سریال Antlers

تریلر فیلم Antlers را به کارگردانی اسکات کوپر، تهیه‌کنندگی گی‌یرمو دل‌تورو و با بازی کری راسل، جسی پلمونز، جرمی توماس و گراهام گرین با کیفیت دل‌خواه ببینید.

از فیلم «شاخ‌های گوزن» بیش‌تر بدانید:

در کنار تریلر فیلم Antlers بخوانید:

گی‌یرمو دل‌تورو و خبر درباره‌ی فیلم جدیدش | ۳۰ سال است هیولا ساخته‌ام!

«شاخ‌های گوزن» فیلمی ماورایی و ترسناک به کارگردانی اسکات کوپر است که گی‌یرمو دل‌تورو تهیه‌کنندگی آن را به عهده دارد.

این فیلم بر اساس داستانی کوتاه به اسم «پسر ساکت» است و درباره‌ی معلمی در شهری کوچک به همراه برادرش است که وارد ماجرایی پیچیده می‌شوند، چرا که یکی از دانش‌آموزان رازی خطرناک با نتایج وحشتناک در سینه دارد.

از جمله بازیگران این فیلم می‌توان به کری راسل، جسی پلمونز، جرمی توماس و گراهام گرین اشاره کرد.

در کنار تریلر فیلم Antlers ببینید:

تریلر فیلم ۱۹۱۷ | جنگ‌جهانی اول به‌روایت سم مندس

«شاخ‌های گوزن» قرار است اوایل سال ۲۰۲۰ توسط استودیو والت دیزنی اکران شود.

ادامه مطلب

خبر

ساخت ماتریکس ۴ با حضور کیانو ریوز | بارگذاری دوباره‌ی ماتریکس با خواهران واچفسکی

ساخت ماتریکس ۴

بارگذاری دوباره‌ی ماتریکس با خواهران واچفسکی

به نظر می‌رسد ماتریکس هنوز خاموش نشده. براساس گزارش ورایتی، چهارمین فیلم از این فرنچایز پرطرفدار علمی تخیلی قرار است ساخته شوند. برخلاف اخبار مربوط به پروژه‌های پیشین، کیانو ریوز و کری آن ماس هر دو در فیلم بازی خواهند کرد و لانا واچفسکی که خود نیمی از تیم کارگردانی سه‌گانه بود نیز قرار است این قسمت را بنویسد و کارگردانی کند.

در کنار اخبار ساخت ماتریکس ۴ بخوانید:

گی‌یرمو دل‌تورو و خبر درباره‌ی فیلم جدیدش | ۳۰ سال است هیولا ساخته‌ام!

توبی امریخ، مدیر گروه برادران وارنر که وظیفه‌ی پخش بین‌المللی فیلم را برعهده دارد، می‌گوید:

«برای بازگشت به دنیای ماتریکس با لانا لحظه‌شماری می‌کنیم. او کارگردانی خلاق و منحصر به فرد است و خوش‌حالیم او را به عنوان رهبر جدیدترین داستان دنیای ماتریکس انتخاب کرده‌ایم.»

در کنار واچفسکی، الکساندر هِمون و دیوید میچل نیز در نوشتن فیلم‌نامه نقش دارند. بنابر گزارشات، تولید فیلم از اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی آغاز می‌شود. هنوز مشخص نیست کارگردان دیگر سه‌گانه‌ی ماتریکس یعنی لیلی واچفسکی نیز در تولید فیلم حضور دارد یا نه.

در مارس سال ۲۰۰۷، شرکت برادران وارنر اعلام کرده بود که این سری قرار است ریبوت بشود و مایکل بی جوردن ایفاگر نقش اصلی باشد. اما به نظر می‌رسد این پروژه منتفی شده.

ادامه مطلب

محبوب‌ترین‌ها