با ما همراه باشید

در این ویدیو بخشی از مستند دوساعته‌ی the last watch، جلسه‌ی فیلم‌نامه‌خوانی فصل آخر سریال بازی تاج‌وتخت را با حضور ستارگان و خالقان را با زیرنویس فارسی اختصاصی ببینیم. 

سه روز پس از رسیدن بازیگران، مشخص نیست که چه‌کسی بخش‌های مربوط به خود را خوانده یا چه‌کسی به همه‌اش دسترسی داشته است. فیلم‌نامه مدت محدودی دست‌شان بوده ولی بعضی‌ از بازیگران برای اولین بار متوجه می‌شوند که قرار است در این فصل کشته شوند. پیش از این جلسه، کیت هرینگتون نسخه‌ی خودش را نخوانده. از یک هفته قبل، فیلم‌نامه به‌ آن‌ها داده می‌شود و خواندن یا نخواندن آن برعهده‌ی خودشان است.

در کنار فیلم نامه خوانی فصل آخر سریال بازی تاج و تخت ببینید:

با امیلیا کلارک پس از پایان سریال بازی تاج‌وتخت

دنیل وایس، خالق سریال بازی تاج و تخت، در ابتدای جلسه می‌گوید:

یادمونه که امیدوار بودیم با وجود همه‌ی سختی‌ها، جلسه‌ی اول فیلم‌نامه‌خوانی رو برگزار کنیم برای فصل اول و حالا که به آخری رسیدیم. وقتی به کسانی که پشت میز نشستن نگاه می‌کنم. انگار اعضای خانواده‌ایم. البته با این تفاوت که با هم می‌سازیم.

برایان کاگمن، تهیه‌کننده‌ی سریال، بخش‌هایی از قسمت سوم فصل هشت را قرائت می‌کند:

نبرد وینترفل آغاز می‌شود. پادشاه شب برمی‌گردد و جان را می‌بیند که در حال دویدن سمتش است. آیا این قرار است نبرد حماسی باشد؟! نه! پادشاه شب به آرامی دست‌هایش را بالا می‌آورد. جان می‌داند معنی این حرکت چی‌ست: مردگان برمی‌خیزند. 

جورا از آندال به نبرد ادامه می‌دهد. او به شدت زخمی شده و صدمه دیده، اما دست از مبارزه برنمی‌دارد. وایت‌ها خنجرشان را در او فرو می‌کنند. زجری که می‌کشد، بیش‌تر از هودور به هنگام نگه داشتن در یا باراک در تالار عظیم است ولی به نحوی، جورا می‌ایستد و از ملکه‌اش دفاع می‌کند. دنی، جورا را تکان می‌دهد، اما او مرده.

شب | خارجی‌ | گادزوود

پادشاه شب به شکل دهشتناکی به آرامی راه می‌رود. جلوی برن می‌ایستد و شمشیرش را برای کشتن او آماده می‌کند، اما چیزی از میان تاریکی سمت او یورش می‌برد: آریا… او از روی چندین وایت مرده پریده و سمت پادشاه شب می‌جهد و خنجرش را در زره پادشاه شب فرو می‌کند. پادشاه شب درهم می‌شکند. وحشی‌ها و شمالی‌ها کنار جان جمع شده‌اند:

تورموند: اژدهاسواری‌اش رو دیدم.

داوس: همه‌مون دیدیم.

تورموند: نه، نه! با دو تا چشم‌های خودم دیدم روی اون حیوون پرواز می‌کنه.

داوس: درسته. دیدیش.

تورموند: آره دیدم!

داوس: آره دیدی!!

تورموند: برای همینه که با هم متحد شدیم تا ازش پیروی کنیم.

ساحل دراگون استون |  شب | خارجی

گری‌ورم واریس را با دستان بسته به سمت ساحل می‌برد.

دنریس: به‌ت گفتم اگر خیانت کنی چه اتفاقی می‌افته.

واریس: درسته!

دنریس: لرد واریس! من، دنریس از خاندان تارگرین، اولین ملکه، شکاننده‌ی زنجیرها و مادر اژدهایان، تو رو به اعدام محکوم می‌کنم. دراکاریس…

بر روی واریس از دهان دروگان آتش می‌بارد، اما سوختن او را نمی‌بینیم. به جایش، واکنش کسانی را می‌بینیم که او را می‌شناختند. قلب تیریون شکسته. جان ناراحت است. گری‌ورم اعدام این خائن را عادلانه می‌بیند. 

تیریون: به نظرت حرف‌هاش مثل حرف‌های آدم‌هایی‌یه که از جنگ دست کشیدن؟ دنریس یه فاتحه! مردم اسلیورز بی رو آزاد کرد و مردم کینگز لندینگ. طبیعت ملکه‌ی ما، خون و آتشه.

چشمان دنی ناگهان باز می‌شوند او نفسی عمیق می‌کشد. چشمان جان نیز باز می‌شود. پر از اشک شده. برای لحظه‌ای هر دو ایستاده‌اند چون شاید این تنها یک خیال باشد. دستان جان را می‌بینیم که همچنان روی دسته‌ی خنجری که قلب دنریس را شکافته، هستند. 

بدن دنریس تحلیل می‌رود و او روی کف مرمری می‌افتد. جان او را نگه می‌دارد اما دنریس به سقوط ادامه می‌دهد. جان در کنار او روی زمین زانو می‌زند. به کاری که انجام داده نگاه می‌کند: عملی هولناک اما ضروری. پایان بازی تاج و تخت!

آنونس

تریلر سریال The Morning Show | رقابت جنیفر آنیستون و ریس ویترسپون در برنامه‌ی صبحگاهی

تریلر سریال The Morning Show

تریلر سریال The Morning Show را با بازی جنیفر آنیستون، ریس ویترسپون، استیو کرل و مارک دوپلاس با کیفیت دل‌خواه ببینید.

از سریال «برنامه‌ی صبحگاهی» بیش‌تر بدانید:

در کنار تریلر سریال The Morning Show ببینید:

تریلر سریال سیزده دلیل برای این‌که…

«برنامه‌ی صبحگاهی» یک سریال کمدی‌درام اینترنتی با حضور ستاره‌هایی از جمله جنیفر آنیستون، ریس ویترسپون، استیو کرل و مارک دوپلاس است که خود آنیستون و ویترسپون تهیه‌کنندگان آن هستند.

الکس لی‌وای (آنیستون)، مجری یک برنامه‌ی تلویزیونی صبحگاهی و محبوب است که امتیاز بسیار بالایی دارد، اما زمانی که همکار پانزده‌ ساله‌ی او به خاطر شایعاتی از برنامه اخراج می‌شود، زندگی کاری الکس هم رو به افول می‌رود و او تلاش می‌کند جایگاهش را از دست ندهد، جایگاهی که حالا رقیبی دیگر پیدا کرده است.

در کنار تریلر سریال The Morning Show ببینید:

تریلر فیلم ۱۹۱۷ | جنگ‌جهانی اول به‌روایت سم مندس

فیلم‌‌برداری فصل اول این سریال در سی‌ویکم اکتبر ۲۰۱۸ آغاز شد و قرار است در پاییز ۲۰۱۹ پخش آن توسط اپل تی‌وی پلاس شروع شود.

ادامه مطلب

آنونس

تریلر سریال Silicon Valley / دره‌ی سیلیکون

تریلر سریال Silicon Valley

تریلر سریال Silicon Valley را با بازی تامس میدل‌دیچ، جاش برنر، مارتین استار و کمیل نانجیانی با کیفیت دل‌خواه ببینید.

از سریال «دره‌ی سیلیکون» بیش‌تر بدانید:

در کنار تریلر سریال Silicon Valley ببینید:

تریلر سریال سیزده دلیل برای این‌که…

سریال دره‌ی سیلیکون تولیدی شبکه‌ی اچ‌بی‌او هم به انتهای راه خود رسید. فصل ششم و به ماجراهای پرفراز و نشیب گروه پایان می‌دهد. به مانند همیشه تامس میدل‌دیچ، جاش برنر، مارتین استار و کمیل نانجیانی به عنوان کارکنان ارشد شرکت ساختگی پاید پایپر حضور دارند.

در کنار تریلر سریال Silicon Valley ببینید:

تریلر فیلم ۱۹۱۷ | جنگ‌جهانی اول به‌روایت سم مندس

فصل پایانی که قرار است در هفت قسمت نمایش داده شود و پخش آن از بیست و هفتم اکتبر سال جاری آعاز خواهد شد.

ادامه مطلب

تلویزیون

معرفی سریال ریکاوری به کارگردانی بهادر اسدی + آنونس سریال با صدای میثم ابراهیمی

معرفی سریال ریکاوری

اختصاصی از آرت‌تاکس: معرفی سریال ریکاوری به کارگردانی بهادر اسدی و بازی پوریا پورسرخ، شبنم قلی خانی، هومن برق نورد، مجید واشقانی، مریم معصومی، شیوا طاهری و ندا قاسمی و …

چند سالی است که تولید سریال برای شبکه نمایش خانگی به عنوان یک تجارت پر سود هنرمندان زیادی را به سمت این رسانه جایگزین تلویزیون کشانده است.

در کنار معرفی سریال ریکاوری ببینید:

معرفی سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی

در سال‌هایی که بسیاری از هنرمندان تلویزیون هر کدام بنا به دلایلی در قاب شیشه‌ای تلویزیون حضور ندارند، شبکه نمایش خانگی فرصت مناسبی برای ساخت سریال‌های مختلف است.

«ریکاوری» عنوان تازه‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی است که وارد بازار شبکه نمایش خانگی شده است.

این سریال را بهادر اسدی کارگردانی کرده است و بازیگرانی چون پوریا پورسرخ، شبنم قلی خانی، هومن برق نورد، مجید واشقانی، مریم معصومی، شیوا طاهری و ندا قاسمی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ریکاوری داستانی است درباره رفاقت،‌ عشق و ‌خیانت بین سه خانواده ی بابک، مسعود و سهیل که شرکای کاری و دوستان قدیمی هستند.

در کنار معرفی سریال ریکاوری ببینید:

معرفی سریال هیولا

بابک سردبیر مجله ی پرفروشیست و سهیل و مسعود همکاران او در نشریه هستند، هرکدام در زندگی مشترکشان دچار مسائلی شده اند و برای فرار از زندگی روز مره و کاری و چند روز دوری از همسرانشان تصمیم می گیرند بدون اطلاع خانواده به سفر مجردی و به اصطلاح خودشان ریکاوری بروند.

در طول تماشای سریال، مخاطب با صحنه های عاشقانه ای رو به رو می شود و با شخصیت ها همزاد پنداری می کند، شاهد طنز و شوخی های لطیف آنها خواهد بود و در لحظه های احساسی و غمناک و لحظات شک و تصمیم گیری با آنها سفری پر ماجرا را تجربه خواهد کرد.

ادامه مطلب

محبوب‌ترین‌ها