با ما همراه باشید

در این ویدیو بخشی از مستند دوساعته‌ی the last watch، جلسه‌ی فیلم‌نامه‌خوانی فصل آخر سریال بازی تاج‌وتخت را با حضور ستارگان و خالقان را با زیرنویس فارسی اختصاصی ببینیم. 

سه روز پس از رسیدن بازیگران، مشخص نیست که چه‌کسی بخش‌های مربوط به خود را خوانده یا چه‌کسی به همه‌اش دسترسی داشته است. فیلم‌نامه مدت محدودی دست‌شان بوده ولی بعضی‌ از بازیگران برای اولین بار متوجه می‌شوند که قرار است در این فصل کشته شوند. پیش از این جلسه، کیت هرینگتون نسخه‌ی خودش را نخوانده. از یک هفته قبل، فیلم‌نامه به‌ آن‌ها داده می‌شود و خواندن یا نخواندن آن برعهده‌ی خودشان است.

در کنار فیلم نامه خوانی فصل آخر سریال بازی تاج و تخت ببینید:

با امیلیا کلارک پس از پایان سریال بازی تاج‌وتخت

دنیل وایس، خالق سریال بازی تاج و تخت، در ابتدای جلسه می‌گوید:

یادمونه که امیدوار بودیم با وجود همه‌ی سختی‌ها، جلسه‌ی اول فیلم‌نامه‌خوانی رو برگزار کنیم برای فصل اول و حالا که به آخری رسیدیم. وقتی به کسانی که پشت میز نشستن نگاه می‌کنم. انگار اعضای خانواده‌ایم. البته با این تفاوت که با هم می‌سازیم.

برایان کاگمن، تهیه‌کننده‌ی سریال، بخش‌هایی از قسمت سوم فصل هشت را قرائت می‌کند:

نبرد وینترفل آغاز می‌شود. پادشاه شب برمی‌گردد و جان را می‌بیند که در حال دویدن سمتش است. آیا این قرار است نبرد حماسی باشد؟! نه! پادشاه شب به آرامی دست‌هایش را بالا می‌آورد. جان می‌داند معنی این حرکت چی‌ست: مردگان برمی‌خیزند. 

جورا از آندال به نبرد ادامه می‌دهد. او به شدت زخمی شده و صدمه دیده، اما دست از مبارزه برنمی‌دارد. وایت‌ها خنجرشان را در او فرو می‌کنند. زجری که می‌کشد، بیش‌تر از هودور به هنگام نگه داشتن در یا باراک در تالار عظیم است ولی به نحوی، جورا می‌ایستد و از ملکه‌اش دفاع می‌کند. دنی، جورا را تکان می‌دهد، اما او مرده.

شب | خارجی‌ | گادزوود

پادشاه شب به شکل دهشتناکی به آرامی راه می‌رود. جلوی برن می‌ایستد و شمشیرش را برای کشتن او آماده می‌کند، اما چیزی از میان تاریکی سمت او یورش می‌برد: آریا… او از روی چندین وایت مرده پریده و سمت پادشاه شب می‌جهد و خنجرش را در زره پادشاه شب فرو می‌کند. پادشاه شب درهم می‌شکند. وحشی‌ها و شمالی‌ها کنار جان جمع شده‌اند:

تورموند: اژدهاسواری‌اش رو دیدم.

داوس: همه‌مون دیدیم.

تورموند: نه، نه! با دو تا چشم‌های خودم دیدم روی اون حیوون پرواز می‌کنه.

داوس: درسته. دیدیش.

تورموند: آره دیدم!

داوس: آره دیدی!!

تورموند: برای همینه که با هم متحد شدیم تا ازش پیروی کنیم.

ساحل دراگون استون |  شب | خارجی

گری‌ورم واریس را با دستان بسته به سمت ساحل می‌برد.

دنریس: به‌ت گفتم اگر خیانت کنی چه اتفاقی می‌افته.

واریس: درسته!

دنریس: لرد واریس! من، دنریس از خاندان تارگرین، اولین ملکه، شکاننده‌ی زنجیرها و مادر اژدهایان، تو رو به اعدام محکوم می‌کنم. دراکاریس…

بر روی واریس از دهان دروگان آتش می‌بارد، اما سوختن او را نمی‌بینیم. به جایش، واکنش کسانی را می‌بینیم که او را می‌شناختند. قلب تیریون شکسته. جان ناراحت است. گری‌ورم اعدام این خائن را عادلانه می‌بیند. 

تیریون: به نظرت حرف‌هاش مثل حرف‌های آدم‌هایی‌یه که از جنگ دست کشیدن؟ دنریس یه فاتحه! مردم اسلیورز بی رو آزاد کرد و مردم کینگز لندینگ. طبیعت ملکه‌ی ما، خون و آتشه.

چشمان دنی ناگهان باز می‌شوند او نفسی عمیق می‌کشد. چشمان جان نیز باز می‌شود. پر از اشک شده. برای لحظه‌ای هر دو ایستاده‌اند چون شاید این تنها یک خیال باشد. دستان جان را می‌بینیم که همچنان روی دسته‌ی خنجری که قلب دنریس را شکافته، هستند. 

بدن دنریس تحلیل می‌رود و او روی کف مرمری می‌افتد. جان او را نگه می‌دارد اما دنریس به سقوط ادامه می‌دهد. جان در کنار او روی زمین زانو می‌زند. به کاری که انجام داده نگاه می‌کند: عملی هولناک اما ضروری. پایان بازی تاج و تخت!

آنونس

جدیدترین تریلر سریال Homeland | آیا صلح بزرگ محقق می‌شود؟

جدیدترین تریلر سریال Homeland

زیرنویس اختصاصی از آرت‌تاکس: جدیدترین تریلر سریال Homeland ، ساخته‌ی شبکه‌ی شوتایم را با بازی کلیر دانس و مندی پاتینکن با کیفیت دل‌خواه ببینید.

در کنار تماشای تریلر فصل پایانی سریال Homeland از تریلر اول آن دیدن کنید

در کنار تماشای جدیدترین تریلر سریال Homeland از آن بیش‌تر بدانید:

فصل هشتم سریال هوملند قرار است سرآمدی بر ماجراهای کری متیسون، مأمور سابق سی‌آی‌ای بعد از سال‌ها ماجراجویی باشد. همان‌طور که پیش‌تر دیدیم، کری پس از خروج از زندان روس‌ها، باید ساولی که اکنون معاون امنیتی رئیس‌جمهور آمریکا است، هم‌کاری کرده و مذاکرات صلح‌جویانه را با طالبان در افغانستان پیش ببرند.

تمام بازیگران اصلی از جمله کلیر دانس و مندی پاتینکین برای فصل پایانی بازمی‌گردند.

هر چند هنوز تاریخ دقیقی برای آغاز پخش فصل پایانی این سریال از شبکه‌ی شوتایم تعیین نشده، اما به احتمال زیاد می‌توان پیش از آغاز سال نوی میلادی برای آخرین بار همراه کری متیسون شویم.

در کنار تماشای تریلر فصل پایانی سریال Homeland ببینید:

تریلر سریال The Outsider / بیگانه | قاتلی که هفتاد مایل دورتر زندگی می‌کند

 

از مجموعه تحلیل‌گران عصر ارتباطات بیش‌تر ببینید:

آرت‌تاکس را در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید

کیدتاکس Kidtalks.ir | کیدتاکس رسانه تصویری کودکان و نوجوانان

تک‌تاکس Techtalks.ir | اولین رسانه تصویری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران

ادامه مطلب

تلویزیون

معرفی سریال کرگدن با بازی مصطفی زمانی و سارا بهرامی

سریال کرگدن

اختصاصی از آرت‌تاکس: معرفی سریال کرگدن را به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده و بازی مصطفی زمانی، سارا بهرامی، هدی زین‌العابدین، پوریا رحیمی‌سام، بانیپال شومون، پانته‌ا پناهی‌ها و کاظم سیاحی با کیفیت دل‌خواه ببینید.

در کنار تماشای معرفی سریال کرگدن از این سریال بیش‌تر بدانید:

کیارش اسدی‌زاده برای مخاطبین جدی سینما با اثاری مانند «گس» و «شکاف» شناخته می‌شود. پس از دوری چندساله از جریان اصلی سینما، اسدی‌زاده ابتدا در قامت مشاور کارگردان در سریال هشتگ خاله سوسکه ظاهر شد و پس از تجربه در این حوزه با کارگردانی کرگدن مسیر حرفه‌ای‌اش را ادامه می‌دهد.

در کنار تماشای معرفی سریال کرگدن ببینید:

معرفی سریال مانکن با بازی نازنین بیاتی، محمدرضا فروتن، مریلا زارعی و امیرحسین آرمان

کرگدن در ادامه‌ی مسیری‌ست که اسدی‌زاده در سینما برای خود تعریف کرده: رنگ‌ها در کمینه‌ی حالت‌شان قرار دارند تا به کارگردان برای ایجاد مود و حال‌وهوای کمک کنند.

ترکیب بازیگران سریال هم کنجکاوی‌برانگیز است: از حضور سارا بهرامی که در چند سال اخیر از معدودستاره‌های زن نوظهور سینمای ایران است تا مصطفی زمانی را که تجربه‌ی حضور در یکی از موفق‌ترین آثار شبکه‌ی نمایش خانگی، شهرزاد، دارد.

از دیگر بازیگران کرگدن می‌توان به هدی زین‌العابدین، پوریا رحیمی‌سام، بانیپال شومون، پانته‌ا پناهی‌ها و کاظم سیاحی اشاره کرد.

پخش «کرگدن» بر عهده موسسه سرو رسانه پارسیان است. مهدی یاری نیز به عنوان مجری طرح در این پروژه حضور دارد.

 

از مجموعه تحلیل‌گران عصر ارتباطات بیش‌تر ببینید:

آرت‌تاکس را در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید

کیدتاکس Kidtalks.ir | کیدتاکس رسانه تصویری کودکان و نوجوانان

تک‌تاکس Techtalks.ir | اولین رسانه تصویری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران

ادامه مطلب

آنونس

تریلر سریال The Outsider / بیگانه | قاتلی که هفتاد مایل دورتر زندگی می‌کند

تریلر سریال The Outsider

زیرنویس اختصاصی از آرت‌تاکس: تریلر سریال The Outsider ، اقتباسی از آثار استفن کینگ، را با بازی بن مندلسون، سینتیا اریوو و جیسون بیتمن با کیفیت دل‌خواه ببینید.

در کنار تماشای تریلر سریال The Outsider از آن بیش‌تر بدانید:

مینی‌سریال بیگانه از جمله آثار اقتباسی از رمان‌های استفن کینگ است که در این چند وقت اخیر نمونه‌های مشابهی را مانند «کسل راک» و «آقای مرسدس» دیده‌ایم.

در کنار تماشای تیزر سریال The Outsider ببینید:

تریلر فصل دوم سریال کسل راک

این رمان داستان پرونده‌ی قتل یک کودک را در شهری کوچک در ایالت اوکلاهما روایت می‌کند که توسط مردی به قتل رسیده در حالی که مدارک موجود نشان می‌دهند این مرد هفتاد مایل از شهر فاصله داشته و ممکن نیست قاتل این پرونده باشد!

کادر بازیگران این سریال را بازیگران نام‌داری مانند بن مندلسون (قلمروی حیوانات)، سینتیا اریوو (اوقات بد در ال‌رویال)، جیسون بیتمن (اوزارک) و پدی کانسیداین (مرگ استالین) در سریال حضور دارند.

هر چند اعلام شده فصل اول، تنها فصل این سریال خواهد بود اما با توجه به زمزمه‌ها و سابقه‌ی شبکه‌ی پخش‌کننده، اچ‌بی‌او، ساخت فصل دوم دور از تصور نیست.

در کنار تماشای تیزر سریال The Outsider ببینید:

تریلر سریال Homeland | پایانی بر ماجراهای کری متیسون

 

از مجموعه تحلیل‌گران عصر ارتباطات بیش‌تر ببینید:

آرت‌تاکس را در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید

کیدتاکس Kidtalks.ir | کیدتاکس رسانه تصویری کودکان و نوجوانان

تک‌تاکس Techtalks.ir | اولین رسانه تصویری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران

ادامه مطلب

محبوب‌ترین‌ها