با ما همراه باشید

زیرنویس اختصاصی از آرت‌تاکس: پس از انتشار قسمت پنجم فصل هشتم بازی تاج و تخت با عنوان ناقوس‌ها، گفت‌وگوی نویسندگان را درباره‌ی جزئیات این قسمت فصل آخر بازی تاج و تخت ببینید.

از میان حرف‌های نویسندگان:

  • دنی شخصیت به شدت قوی‌‌ای‌یه اما کسی بوده که دوستان و مشاوران زیادی داشته. در بخش اعظمی از سریال وقتی به نزدیکانش در مدت زمان طولانی نگاه می‌کنید، تقریبن همه‌شان یا به‌ش خیانت کردند یا مردند و او کاملن تنها مونده و این برای یه فرد قدرتمند خطرناکه. بنابراین در آن زمانی که به راهنمایی و روابط دوستانه و مشاوره گرفتن نیاز داره، همه ترکش کرده‌اند.

رامین جوادی از ساخت موسیقی بازی تاج و تخت می‌گوید

  • دنریس در این قسمت دست به کارهایی می‌زند که برای بقیه وحشتناک است. انتخاب او خشونت است و وقتی یه تارگرین دست به خشونت بزند، اتفاقات وحشتناکی رخ می‌دهد. وقتی به فصل اول برگردیم، جایی که کال دروگو تاج طلایی را تقدیم واسریس می‌کند و واکنشش نسبت به ذوب شدن سر برادرش را می‌بینیم. برای همین بعید است کسی که از مرگ واسریس ناراحت بشود اما واکنش دنی نسبت به شکست خوردن دشمنانش سرد و بی‌رحمانه‌ست.

چرا جان اسنو شانس اصلی کسب تاج و تخت است؟

  • اگر شرایط متفاوت بود فکر نمی‌کنم این بخش از شخصیت دنریس در واقعیت هم خودشو نشون می‌داد. اگر سرسی به‌ش خیانت نکرده بود و اگر میساندی رو نکشته بود، اگر جان واقعیت را به‌ش نمی‌گفت، اگر همه‌ی این اتفاقات به شکل دیگه‌ای پیش می‌رفتند، فکر نمی‌کنم این بخش از هویت دنریس تارگرین رو می‌دیدیم. فکر نکنم از قبل تصمیم گرفته بود. وقتی قلعه‌ی سرخ را می‌بیند که برایش خانه‌ای‌ست که خانواده‌ش ۳۰۰ سال پیش موقع اومدن به این کشور ساختن، در آن لحظه که بالای دیوارهای کینگز لندینگ است و به قلعه و تمام چیزهایی که از دست داده فکر می‌کند و می‌بیند، وقتی این تصمیم را می‌گیرد که قضیه را شخصی کند، می‌خواستیم نمادی از مرگ باشد که در آسمان می‌چرخد و صحنه را از دید کسانی که توسط اژدها کشته می‌شوند می‌بینیم.

۹ نکته از امیلیا کلارک که نمی‌دانید

در این ویدیو نویسندگان درباره‌ی چیزهای دیگری مثل صحنه‌ی کشته‌شدن سرسی و جیمی، دلیل واکنش جدی نداشتن جان و این‌که چرا آریا را به جای انتقام راهی ویرانه‌های کینگزلندینگ می‌کنند توضیح می‌دهند.

ویدیو را روی سایت با کیفیت HD و زیرنویس اختصاصی تماشا کنید.

برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلویزیون

اختصاصی با سالی بسمه در استودیو آرت‌تاکس | از لبنان تا تهران با بازیگری

سالی بسمه

گفت‌وگوی اختصاصی گل‌بو فیوضی با سالی بسمه به بهانه‌ی پخش سریال «رالی ۲« در استودیو آرت‌تاکس (مکتوب این ویدیو به زودی در سایت آرت‌تاکس قرار خواهد گرفت)

ادامه مطلب

آنونس

تریلر سریال Star Trek: Picard | بازگشت کاپیتان پیکارد!

تریلر سریال Star Trek: Picard

معرفی سریال Star Trek: Picard

در کنار تریلر سریال Star Trek: Picard ببینید:

تریلر فیلم Top Gun: Maverick | زوج تام کروز و وال کیلمر بعد از ۳۴ سال

کاپیتان پیکارد، فرمانده‌ی کشتی فضایی یو‌اس‌اس انترپرایز در سریال محبوب و به‌یادماندنی پیشتازان فضا: نسل بعد، به زودی به تلویزیون بازمی‌گردد. پیکارد بعد از اکتشاف، دومین سریال در شبکه‌ی استریمینگ سی‌بی‌اس است که در دنیای پیشتازان فضا می‌گذرد و بازگشت ژان لوک پیکارد به نیروی فضایی را بیان می‌کند.

در کنار تریلر سریال Star Trek: Picard ببینید:

تریلر فیلم ۲۱ پل | نیویورک در محاصره‌ی قاتلین

به مانند همیشه سر پتریک استوارت در نقش پیکارد قرار گرفته و برخی شخصیت‌های سریال نسل بعد مانند دیتا و هیو در سری‌جدید حاضر هستند. پیکارد در زمانی نامعلوم در سال آینده‌ی میلادی پخش می‌شود

ادامه مطلب

آنونس

تریلر سریال the witcher با زیرنویس فارسی اختصاصی

تریلر سریال the witcher

معرفی سریال The Witcher

در کنار تریلر سریال the witcher ببینید:

تریلر فیلم Top Gun: Maverick | زوج تام کروز و وال کیلمر بعد از ۳۴ سال

ویچرها، شکارچی هیولاها هستند که از قدرت‌های مافوق بشری برخوردارند و سریال the witcher ، اقتباسی‌ست از رمان‌های پرفروش آندره ساپکفسکی قرار است پاییز امسال از شبکه‌ی اینترنتی نتفلیکس پخش شود.

در این سریال فانتزی، طی برخورد دنیاها، انسان‌ها و هیولاها به دنیای الف‌ها حمله و جنگ بی‌پایانی آغاز می‌شود. گرالت از ریویا با بازی هنری کویل، یکی از ویچرهایی است که به مردم‌ تمریا کمک می‌کند و در این میان درگیر‌ ماجراهای پیچیده‌تری می‌شود. در کنار گرالت، سایر شخصیت‌های سری نیز حاضر هستند.

در کنار تریلر سریال the witcher ببینید:

تریلر فیلم ۲۱ پل | نیویورک در محاصره‌ی قاتلین

 

 

ادامه مطلب

محبوب‌ترین‌ها