با ما همراه باشید

زیرنویس اختصاصی از آرت‌تاکس: پس از انتشار قسمت چهارم فصل هشتم بازی تاج و تخت ، گفت‌وگوی نویسندگان را درباره‌ی جزئیات این قسمت فصل آخر بازی تاج و تخت ببینید.

در ابتدای قسمت چهارم فصل هشتم بازی تاج و تخت ، شاهد مراسم عزاداری برای کشته‌شدگان نبرد وینترفل هستیم. حتا در جشنی که زندگان برگزار کردند، جو بسیار غم‌انگیزی حاکم است. دنریس، جان و سانسا استارک هنوز در غم از دست دادن نزدیکانشان هستند. اما این شرایط پس از آ‌ن‌که دنریس، گنگدری را به عنوان ارباب استورمزاند اعلام کرد،  شرایط حاکم بر جمع تغییر می‌کند.

رامین جوادی از ساخت موسیقی بازی تاج و تخت می‌گوید

پس از پایان مراسم پای‌کوبی، دنریس و جان اسنو در مورد آینده‌ی رابطه‌شان گفت‌وگویی پرتنش دارند. خواسته‌ی دنریس پنهان نمودن هویتش از خواهران استارک، سانسا و آریا، است تا بتوانند اوضاع را کنترل کنند. اما جان علاوه‌بر جنگ‌جو بودن، مرد خانواده نیز محسوب می‌شود. او پس از فول گرفتن از آن‌ها، این حقیقت را با خانواده‌اش در میان می‌گذارد.

چرا جان اسنو شانس اصلی کسب تاج و تخت است؟

سانسا نیز مانند لیتل فینگر چند قدم جلوتر را نگاه میکند و سعی می‌کند کاری را انجام دهد که به نفع خانواده‌ی استارک باشد. پس این موضوع را به لیتل فینگر می‌گوید و این خبر به دست واریس می‌رسد. از همین نقطه گمانه‌زنی‌ها برای تکیه زدن بر مسند سلطنت آغاز می‌گردد و این دو فرد باهوش سریال برای حذف یکی از دو بازماده‌ی خاندان تارگرین آغاز می‌گردد.

۹ نکته از امیلیا کلارک که نمی‌دانید

این ویدیو شامل نکات جذاب دیگری نیز هست که می‌توانید آن‌را با کیفیت HD و زیرنویس اختصاصی مشاهده کنید…

تلویزیون

اختصاصی با سالی بسمه در استودیو آرت‌تاکس | از لبنان تا تهران با بازیگری

سالی بسمه

گفت‌وگوی اختصاصی گل‌بو فیوضی با سالی بسمه به بهانه‌ی پخش سریال «رالی ۲« در استودیو آرت‌تاکس (مکتوب این ویدیو به زودی در سایت آرت‌تاکس قرار خواهد گرفت)

ادامه مطلب

آنونس

تریلر سریال Star Trek: Picard | بازگشت کاپیتان پیکارد!

تریلر سریال Star Trek: Picard

معرفی سریال Star Trek: Picard

در کنار تریلر سریال Star Trek: Picard ببینید:

تریلر فیلم Top Gun: Maverick | زوج تام کروز و وال کیلمر بعد از ۳۴ سال

کاپیتان پیکارد، فرمانده‌ی کشتی فضایی یو‌اس‌اس انترپرایز در سریال محبوب و به‌یادماندنی پیشتازان فضا: نسل بعد، به زودی به تلویزیون بازمی‌گردد. پیکارد بعد از اکتشاف، دومین سریال در شبکه‌ی استریمینگ سی‌بی‌اس است که در دنیای پیشتازان فضا می‌گذرد و بازگشت ژان لوک پیکارد به نیروی فضایی را بیان می‌کند.

در کنار تریلر سریال Star Trek: Picard ببینید:

تریلر فیلم ۲۱ پل | نیویورک در محاصره‌ی قاتلین

به مانند همیشه سر پتریک استوارت در نقش پیکارد قرار گرفته و برخی شخصیت‌های سریال نسل بعد مانند دیتا و هیو در سری‌جدید حاضر هستند. پیکارد در زمانی نامعلوم در سال آینده‌ی میلادی پخش می‌شود

ادامه مطلب

آنونس

تریلر سریال the witcher با زیرنویس فارسی اختصاصی

تریلر سریال the witcher

معرفی سریال The Witcher

در کنار تریلر سریال the witcher ببینید:

تریلر فیلم Top Gun: Maverick | زوج تام کروز و وال کیلمر بعد از ۳۴ سال

ویچرها، شکارچی هیولاها هستند که از قدرت‌های مافوق بشری برخوردارند و سریال the witcher ، اقتباسی‌ست از رمان‌های پرفروش آندره ساپکفسکی قرار است پاییز امسال از شبکه‌ی اینترنتی نتفلیکس پخش شود.

در این سریال فانتزی، طی برخورد دنیاها، انسان‌ها و هیولاها به دنیای الف‌ها حمله و جنگ بی‌پایانی آغاز می‌شود. گرالت از ریویا با بازی هنری کویل، یکی از ویچرهایی است که به مردم‌ تمریا کمک می‌کند و در این میان درگیر‌ ماجراهای پیچیده‌تری می‌شود. در کنار گرالت، سایر شخصیت‌های سری نیز حاضر هستند.

در کنار تریلر سریال the witcher ببینید:

تریلر فیلم ۲۱ پل | نیویورک در محاصره‌ی قاتلین

 

 

ادامه مطلب

محبوب‌ترین‌ها