با ما همراه باشید

زیرنویس اختصاصی از آرت‌تاکس: در کم‌تر از بیست‌وچهار ساعت مانده به انتشار قسمت چهارم فصل هشت بازی تاج و تخت ، پیش‌پرده‌اش را ببینید

این قسمت را دیوید ناتر کارگردانی کرده است. او او بیشتر برای کارگردانی پایلوت برای تلویزیون معروف است. کار بزرگ ناتر در سال ۱۹۹۳ بیرون آمد، وقتی او شروع به کارگردان قسمت‌هایی از «پرونده‌های اکس» کرد. بعد از آن به سراغ پایلوت رفت و در ساخت برنامه‌هایی چون «فضا: بالا و آنسو»، «هزاره»، «خواب گرد»، «رزول»، «فرشته تاریکی»، «اسمالویل»، «تارزان»، «بدون اثر»، «دکتر وگاس»، «جک و بابی»، «سوپرنچرال»، «مسافر»، «نابودگر: ماجراهای سارا کانر»، «ذهن گرا» و «بی‌شرم» همکاری کرد.

او هم چنین چهارمین بخش مینی-سریال «دسته‌ی برادران» به نام جایگزین‌ها را کارگردانی کرد و در جایزه کارگردانی برجسته برای یک سریال کوچک، فیلم سینمایی یا فیلم دراماتیک برای این سریال شریک شد. دیگر کارگردانی‌های برجسته او شامل «پیوست به گروه»، نامزد جایزه امی برای قسمتی از «سوپرانز» و فیلم «رفتار ظاهری» می‌باشد.

دیوید ناتر سه قسمت از شش قسمت آخرین فصل سریال «بازی تاج و تخت» را کارگردانی کرده است. هم‌چنین او در سال ۲۰۱۲، ناتر قسمت‌های ۶ و ۷ (فصل ۲) و در سال ۲۰۱۳، او دو قسمت پایانی فصل۳ این سریال را کارگردانی کرد.

آنونس

بازگشت سارا کانر | تریلر فیلم «ترمیناتور: سرنوشت تاریک»

تریلر ترaمیناتور: سرنوشت تاریک

جدیدترین تریلر ترمیناتور: سرنوشت تاریک منتشر شد. سازندگان ترمیناتور تصمیم گرفتند که خانه تکانی اساسی در این مجموعه انجام دهند و ششمین فیلم را تحت عنوان اثری مستقل روانه‌ی سینماها کنند. این فیلم دنباله‌ای مستقیم بر قسمت‌های اول و دوم ترمیناتور، یعنی نابودگر و روز قضاوت، محسوب می‌شود و سایر فیلم‌ها و سریال‌های ساخته شده از این سری را نادیده می‌گیرد.

رودررو با جهان بیرون پارک | تریلر فصل سوم وست ورلد

کارگردان این قسمت بر عهده‌ی تیم میلر و تحت نظارت مستقیم جیمز کامرون است. تیم میلر سابقه‌ی ساخت فیلم «ددپول» را در کارنامه‌ی کاری‌اش دارد.در این قسمت آرنولد شوارتزنگر ایفاگر نقش نابودگر خواهد بود. نکته‌ی جالب توجه و جذاب برای علاقه‌مندان این مجموعه، بازگشت لیندا همیلتون در نقش سارا کانر است.

این فیلم در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

ادامه مطلب

آنونس

رودررو با جهان بیرون پارک | تریلر فصل سوم وست ورلد

تریلر فصل سوم وست ورلد

از سال ۲۰۱۶ که نخستین اپیزود سریال وست‌ورلد منتشر شد این اثر جاناتان نولان توانست هواداران پر و پاقرصی را برای خودش پیدا کند. حالا تریلر فصل سوم وست ورلد منتشر شده و اچ‌بی‌او اعلام کرده فصل جدید در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد.

تریلر سریال نیروی اهریمنی‌اش

از دیگر نکات قابل‌توجه این تریلر تازه منتشرشده که می‌توانید آن را با زیرنویس فارسی اختصاصی ببینید. حضور آرون پل ستاره‌س سریال بریکینگ بد است.

ادامه مطلب

آنونس

تریلر سریال نیروی اهریمنی اش | با جایگزین بازی تاج‌وتخت آشنا شوید

تریلر سریال نیروی اهریمنی اش

در حالی که چند روز قبل جدیدترین تریلر سریال نیروی اهریمنی اش منتشر شد حال خبر آن رسیده است که شبکه‌ی HBO قصد دارد این سریال را جایگزین بازی تاج و تخت کند.

معرفی فیلم دی‌روز : وقتی بیتل‌ها ناپدید می‌شوند

سه‌گانه‌ی «نیروی اهریمنی‌اش» نوشته‌ی فیلیپ پولمن، در کنار آثار پرطرفداری مانند هری‌پاتر و توایلایت از سرآمدان ژانر فانتزی‌ند. با این همه سرنوشت اقتباس از «نیروی اهریمنی‌اش» به خوبی آن دو کتاب دیگر نشد. «قطب‌نمای طلایی»: در نتیجه‌ی درگیری داخلی در استودیو و کمرنگ کردن مضامین مذهبی معروف کتاب، هم در تایید منتقدین ناکام ماند هم هواداران دو آتشه‌ی کتاب را دل‌سرد کرد.

معرفی فیلم هابز و شاو | نخستین اسپین‌آف از سریع و خشن

حال سال‌ها پس از اکران آن فیلم، بی‌بی‌سی با همراهی اچ‌بی‌او سراغ ساخت یک سریال براساس این سه‌گانه رفته و امیدوار است به نتیجه‌ی بهتری دست پیدا کند. در کنار بازیگران معروفی چون جیمز مک‌اووی، روث ویلسون و لین مانوئل میراندا، ستاره‌ی اصلی این سریال دفنی کین در نقش لیرا بلاکا، پروتاگونیست این سری است. سینمادوستان بازی بی‌نظیر او در فیلم لوگان را به خاطر دارند. هر چند تاریخ شروع پخش سریال نامعلوم است اما بی‌بی‌سی و اچ‌بی‌او اعلام کردند سریال آماده است.

ادامه مطلب

محبوب‌ترین‌ها