همه‌چیز درباره‌ی مدونای دنگ شو

مراسم رونمایی مدونای دنگ شو با حضور رضا شایا، طاها پارسا، ميلاد باقری، امید نعمتی و ...

: مراسم رونمایی از آلبوم جدید دنگ‌شو به نام «مدّونای» پنجشنبه نهم شهریور ۹۶ با حضور اعضای گروه در نشر چشمه مجتمع تجاری پریس برگزار شد.

مدونای دنگ شو شامل ١٠ قطعه با ترانه‌ها و آهنگ‌هایی از رضا شایا و طاها پارسا است و از دیگر اعضای این گروه به میلاد باقری و پویا معمارزاده (دایناتونیک) به همراه علیاعتماد خواننده‌ی جدید و با استعداد موسیقی تلفیقی که به زودی خیلی بیشتر از او خواهیم شنید، می‌توان اشاره کرد. در این آلبوم از زنده‌یاد افشین یداللهی ترانه‌ای به نام آخر قصه هم وجود دارد. گروه دنگ‌ شو برای اولین بار روز جمعه دهم شهریور آلبوم جدیدشان را روی صحنه بردند.

فضا و سبک مدونای دنگ شو هم مثل کارهای گذشته است با این تفاوت که تا حدودی فضای موسیقی الکترونیک و افکتیو هم به کارها اضافه شده است. «مدّونای» نیز قرار است راهی کانادا شود تا تور بین‌المللی گروه «دنگ شو» ازآن کشور آغاز کنند، اعضای این گروه روز نهم سپتامبر در تورنتو، ده سپتامبر در مونترال و یازده سپتامبر در ونکوور روی صحنه می‌روند.

از جمله غافلگیری‌های این مراسم حضور امید نعمتی خواننده‌ی قدیمی گروه «دنگ‌شو» و سپنتا مجتهدزاده بود.

«شیراز چهل ساله»، «دل‌تنگ شو» و «اتاق گوشواره» آلبوم‌هایی هستند که گروه «دنگ شو» طی سال‌های اخیر منتشر کرده و مدونای دنگ شو چهارمین آلبوم این گروه است.

لینک کوتاه:

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *