با ما همراه باشید

کارگردان فیلم هنوز نه، از نگاه تجربه‌گرایانه و متفاوت نسبت به روایت این فیلم می‌گوید. این فیلم در جشنواره‌های مختلف داخلی شرکت داشته است ولی کارگردان، جشنواره‌ی نهال را هیجان‌انگیزترین آن‌ها دانست. این فیلم در جشنواره فیلم کوتاه تهران برنده‌ی جایزه بزرگ شد و در ادامه برنده جایزه بزرگ بخش بین‌الملل و جایزه نت‌پک سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم کوتاه بوسان کره‌ی جنوبی شد سپس در جشنواره‌ی بروکلین امریکا اکران شد. او دوره‌ی فعلی را جزو موفق‌ترین ادوار فیلم کوتاه ایران ارزیابی می‌کند. آرین وزیری نهال را فرصتی برای دیده شدن پتانسیل‌های جوان دانسته و از متولیان حوزه‌ی فیلم کوتاه درخواست جدی‌تر گرفتن و سیاست‌گذاری‌های توسعه محور را دارد. این فیلم نامزد بهترین کارگردانی، بهترین فیلمنامه و بهترین صدا در چهاردهمین دوره‌ی جشنواره نهال بود که در نهایت برنده جایزه‌ی بهترین فیلمنامه و جایزه‌ی ویژه‌ی هیئت داوران شد.

برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌بندی نشده

گالری عکس روز سوم جشنواره ٣۶ فیلم فجر

ادامه مطلب

دسته‌بندی نشده

شادی کرم‌‏رودی از مشکلات تولید ” هنوز نه” می‏‌گوید

نویسنده‌ی فیلم هنوز نه از بازنویسی مشترک برگرفته شده از ایده‌ی آقای وزیردفتری می‌گوید و نتیجه‌ی کار را رضایت بخش دانسته و بازی فرهاد اصلانی و پانته‌آ پناهی‌ها را کمک شایانی به تولید این فیلم می‌داند. او از ویژگی‌های فیلم‌نامه نویسی در فیلم کوتاه می‌گوید و به انتقادهای صریح و دوست داشتنی مخاطبین جوان جشنواره نهال اشاره می‌کند.

ادامه مطلب

دسته‌بندی نشده

گفت‌و‌گو با علیرضا قاسمی | استعدادیابی، میوه‌‏ی اصلی نهال است

کارگردان فیلم وقت ناهار، از استقبال پرشور از نهال چهاردهم با وجود تغییرات گفته و راه موفقیت در فیلم‌سازی فیلم ساختن و عدم ناامیدی می‌داند. او مهم‌ترین ویژگی جشنواره نهال را استعدادیابی دانسته و آن را مشوقی برای فیلم‌سازان جوان معرفی میکند. فیلم وقت ناهار برنده‌ی جوایز بهترین عکس فیلم، بهترین بازیگر زن، بهترین فیلم داستانی بیشتر از ۱۵ دقیقه و جایزه بخش آکادمی شد. همچنین این فیلم نامزد نخل طلای فیلم کوتاه کن شده است و در سایر جشنواره‌های بین‌المللی حضور پررنگی داشته است و به جشنواره اسکار فیلم دانشجویی ۲۰۱۸ معرفی شده است.

ادامه مطلب

محبوب‌ترین‌ها