با ما همراه باشید

آرت‌تاکس تقدیم می‌کند: معرفی فیلم جیمز باند ۲۵ آخرین باند با حضور دنیل کریگ در نقش مامور ۰۰۷ و حضور ستارگانی مانند رامی مالک، لئا سیدو، آنا دی آرماس و …

 

باند ۲۵ سرانجام وارد پروسه‌ی پیش‌تولید شد. فرنچایز جاسوسی محبوب بریتانیایی‌ها، جیمز باند، توانست بعد از ۴ سال پر فراز و نشیب وارد فاز پیش تولید شود. پخش این‌ قسمت را یونیورسال پیکچرز برعهده دارد و کری جوجی فوکوناگا پس از خروج سم مندس و کناره‌گیری دنی بویل، پشت دوربین قرار می‌گیرد.

آن‌چه از داستان جدیدترین باند منتشر شده، مامور ۰۰۷ حین ماموریتی برای نجات‌دادن جان یک دانشمند با دشمنی آشنا می‌شود که به تکنولوژی جدید و خطرناکی دسترسی دارد.

دنیل کریگ برای آخرین بار ایفاگر نقش جیمز باند خواهد بود و در کنار او رالف فینس در نقش ام، بن ویشاو در نقش کیو و نائومی هریس در نقش ایو مانی پنی در فیلم ۲۵ام حضور دارد. لئا سیدو که در فیلم اسپکتر هم نقش پررنگی داشت، در این فیلم بازگشته تا به باند کمک کند. اما اسامی آشنایی هم به جمع بازیگران اضافه شده‌اند مثل آنا دی آرماس از بلیدرانر ۲۰۴۹ و لاشانا لینچ از کاپیتان مارول اما در راس اینها، رامی مالک، بازیگر برنده ی اسکار بهترین بازیگر مرد از فیلم «راپسودی بوهمی» است که به جای بازی در نقش یک شخصیت محبوب انگلیسی وارد یک فرنچایز محبوب انگلیسی شده و مقابل باند قرار می گیرد. باند ۲۵، هشتم آوریل سال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد.

آنونس

بازگشت سارا کانر | تریلر فیلم «ترمیناتور: سرنوشت تاریک»

تریلر ترaمیناتور: سرنوشت تاریک

جدیدترین تریلر ترمیناتور: سرنوشت تاریک منتشر شد. سازندگان ترمیناتور تصمیم گرفتند که خانه تکانی اساسی در این مجموعه انجام دهند و ششمین فیلم را تحت عنوان اثری مستقل روانه‌ی سینماها کنند. این فیلم دنباله‌ای مستقیم بر قسمت‌های اول و دوم ترمیناتور، یعنی نابودگر و روز قضاوت، محسوب می‌شود و سایر فیلم‌ها و سریال‌های ساخته شده از این سری را نادیده می‌گیرد.

رودررو با جهان بیرون پارک | تریلر فصل سوم وست ورلد

کارگردان این قسمت بر عهده‌ی تیم میلر و تحت نظارت مستقیم جیمز کامرون است. تیم میلر سابقه‌ی ساخت فیلم «ددپول» را در کارنامه‌ی کاری‌اش دارد.در این قسمت آرنولد شوارتزنگر ایفاگر نقش نابودگر خواهد بود. نکته‌ی جالب توجه و جذاب برای علاقه‌مندان این مجموعه، بازگشت لیندا همیلتون در نقش سارا کانر است.

این فیلم در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

ادامه مطلب

آنونس

رودررو با جهان بیرون پارک | تریلر فصل سوم وست ورلد

تریلر فصل سوم وست ورلد

از سال ۲۰۱۶ که نخستین اپیزود سریال وست‌ورلد منتشر شد این اثر جاناتان نولان توانست هواداران پر و پاقرصی را برای خودش پیدا کند. حالا تریلر فصل سوم وست ورلد منتشر شده و اچ‌بی‌او اعلام کرده فصل جدید در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد.

تریلر سریال نیروی اهریمنی‌اش

از دیگر نکات قابل‌توجه این تریلر تازه منتشرشده که می‌توانید آن را با زیرنویس فارسی اختصاصی ببینید. حضور آرون پل ستاره‌س سریال بریکینگ بد است.

ادامه مطلب

آنونس

تریلر سریال نیروی اهریمنی اش | با جایگزین بازی تاج‌وتخت آشنا شوید

تریلر سریال نیروی اهریمنی اش

در حالی که چند روز قبل جدیدترین تریلر سریال نیروی اهریمنی اش منتشر شد حال خبر آن رسیده است که شبکه‌ی HBO قصد دارد این سریال را جایگزین بازی تاج و تخت کند.

معرفی فیلم دی‌روز : وقتی بیتل‌ها ناپدید می‌شوند

سه‌گانه‌ی «نیروی اهریمنی‌اش» نوشته‌ی فیلیپ پولمن، در کنار آثار پرطرفداری مانند هری‌پاتر و توایلایت از سرآمدان ژانر فانتزی‌ند. با این همه سرنوشت اقتباس از «نیروی اهریمنی‌اش» به خوبی آن دو کتاب دیگر نشد. «قطب‌نمای طلایی»: در نتیجه‌ی درگیری داخلی در استودیو و کمرنگ کردن مضامین مذهبی معروف کتاب، هم در تایید منتقدین ناکام ماند هم هواداران دو آتشه‌ی کتاب را دل‌سرد کرد.

معرفی فیلم هابز و شاو | نخستین اسپین‌آف از سریع و خشن

حال سال‌ها پس از اکران آن فیلم، بی‌بی‌سی با همراهی اچ‌بی‌او سراغ ساخت یک سریال براساس این سه‌گانه رفته و امیدوار است به نتیجه‌ی بهتری دست پیدا کند. در کنار بازیگران معروفی چون جیمز مک‌اووی، روث ویلسون و لین مانوئل میراندا، ستاره‌ی اصلی این سریال دفنی کین در نقش لیرا بلاکا، پروتاگونیست این سری است. سینمادوستان بازی بی‌نظیر او در فیلم لوگان را به خاطر دارند. هر چند تاریخ شروع پخش سریال نامعلوم است اما بی‌بی‌سی و اچ‌بی‌او اعلام کردند سریال آماده است.

ادامه مطلب

محبوب‌ترین‌ها