با ما همراه باشید

زیرنویس اختصاصی از آرت‌تاکس: گفت‌وگوی اختصاصی مجله W با میشل ویلیامز درباره‌ی دوری خودخواسته‌اش از سینما، علاقه‌اش به باربارا استرایسند و …

کسی نبود تا قضاوتم کند

میشل ویلیامز : «طی سه سال گذشته، در دو نمایش بازی کردم و دو تا نقش کوتاه در دو فیلم کوچک داشتم، برای همین سه سال در قید و بند نگاه کردن به خودم نبودم. خیلی برایم مهم نبود که صورت و بدنم چه شکلی شده‌اند. از این زمان استراحت خیلی لذت بردم؛ از این لذت بردم که کسی نبود که بخواهد درباره‌ی ظاهرم قضاوت کند و بگوید باید چه‌گونه باشم. خیلی خوب بود که نیازی نداشتم روی چهره‌ا‌م متمرکز شوم.»

سه سال در قید و بند نگاه کردن به خودم نبودم. خیلی برایم مهم نبود که صورت و بدنم چه شکلی شده‌اند

«وقت نکرده‌ام فیلم‌های جدید را ببینم، چرا که از محیط سینما و تمرین‌ کردن دور افتاده‌ام. البته به زودی در زمان مناسب می‌بینم‌شان، فقط به دنبال یک نوشیدنی خوب و یک دوست خوب می‌گردم!»

نمی‌خواهم غمگین باشم

«من نمی‌توانم کارتون‌های بچه‌ها را تماشا کنم، چون همیشه کاراکترهای بامزه‌ کشته می‌شوند. به خصوص به یاد فیلمی به نام «شاهدخت و قورباغه» می‌افتم. آن‌ها کنار یک رودخانه‌ا‌ند و دخترک می‌خواهد آشپز شود و رستوران خودش را راه بیاندازد، ولی پولی ندارد. او کمک می‌کند تا برای یک دختر لوس پول‌دار لباس بدوزند. اما پسر عاشقش می‌شود. یک کرم شب‌تاب جادویی هم هست که بهترین دوست اوست و خیلی بانمک است و می‌میرد! من فیلم را با دخترم و بهترین دوستم دیدم. دخترم وسط نشسته بود، ماها دست هم‌دیگر را فشار می‌دادیم و سعی می‌کردیم او نفهمد که داریم گریه می‌کنیم. چرا باید این‌قدر غمگین باشد؟! برای غم زمان زیادی داریم! بنابراین دیگر از این کارتون‌ها خبری نیست. از این به بعد فقط فیلم‌های قدیمی کمدی رومانتیک یا موزیکال تماشا می‌کنیم، چون نمی‌خواهم غمگین باشم.»

عاشق باربارا استرایسند هستم!

«من عاشق باربارا استرایسند هستم. تک تک فیلم‌هایش را دوست دارم. برایم فرقی ندارد، می‌توانم تا آخر عمرم فیلم‌هاش را تماشا کنم. می‌توانم پوستری را از صورتش بالای سرم بگذارم و بخوابم. از هر جهتی به نظرم فوق‌العاده‌ست. داخل خانه‌مان همه‌‌اش حرف اوست. هم من و هم دخترم کشته و مرده‌ی او هستیم! به نظرمان حرف ندارد.»

میشل ویلیامز : من و دخترم عاشق باربارا استرایسند هستیم!

«اتفاق موردعلاقه‌‌ام در روز تولدم… باید بگویم که تولد پارسالم معرکه بود. سی‌وشش ساله شدم. همسایه‌ا‌م همراه با دو دخترش به خانه‌مان آمدند و با من و دخترم شام درست کردند. یکی از شادترین لحظات زندگی‌ام را تجربه کردم. یک شب عالی بود. همه‌چیز به هم ریخته، سرگرم‌کننده و واقعی بود؛ دقیقن مثل زندگی! دختر کوچکش روی زمین سوپ ریخته بود و می‌گفت: «ببینید! دارم با هاپو قایق‌رانی می‌کنم!» انگار که در بهشت بودم. سی‌وشش سال بعدی هم همین‌ را می‌خواهم. بی‌نقص بود.»

سینمای جهان

از نزدیک و شخصی با ستاره‌های سینما | داکوتا فنینگ

داکوتا فنینگ

زیرنویس اختصاصی از آرت‌تاکس: گفت‌وگوی اختصاصی مجله W با داکوتا فنینگ درباره‌ی تجربه‌ی اولین حضورش مقابل دوربین، انتظارات مردم و روزهایی که غمگین است

وقتی خواهرم از من ترسید!

داکوتا فنینگ: «نقشم در فیلم نغمه‌ی آمریکایی چند سال پیش گیرم اومد. اسم کاراکترم مری بود و به خاطرش مجبور بودم شرایط سختی رو بگذرونم. ولی به عنوان یه بازیگر، مشتاقم که این اتفاق پیش بیاد. بیش‌تر از بقیه‌ی کارها دوستش دارم، چون باعث می‌شه حس کنم از پس یه کار سخت براومدم. خواهرم فیلم رو دید و عکس‌العملش نسبت بهش خیلی ترسناک بود. فیلم واقعن ناراحتش کرد! البته من خوش‌حال شدم، چون این یعنی یه نفر رو تحت تاثیر قرار دادم؛ چه برسه به این‌که خواهرم باشه که این‌قدر خوب من رو می‌شناسه.»

وقتی مردم می‌خواهند عاقل باشی

«من باید همیشه بی‌خیال توقعاتی که بقیه ازم داشتن یا این‌که بقیه فکر می‌کنن چی‌کار می‌تونم بکنم می‌شدم، چون بالاخره بقیه از قبل در مورد شخصیتم و توانایی‌هام ایده‌های خودشون رو داشتن. من خیلی زود وارد دنیای بازیگری شدم که البته عادلانه نیست. ولی بی‌خیالش شدم. اگه این کار رو نمی‌کردم دیوونه می‌شدم. همیشه حس می‌کردم بقیه ازم توقع دارن بالغ‌تر باشم و عاقلانه‌تر رفتار کنم یا بزرگ‌تر از سنم رفتار کنم. مردم درباره‌م همین رو می‌گفتن که البته به نظرم تعریفه. بعضی روزها همین‌طوری‌ام ولی بعضی روزها نه.»

از نزدیک و شخصی با میشل ویلیامز

«وقتی احساس نا‌امنی می‌کنم حس می‌کنم لازمه فیلم «تقریبن مشهور» رو ببینم. من رو به گریه می‌اندازه و می‌خندونه. از اون فیلم‌هاس که وقتی پخش می‌شه دیگه نمی‌تونم قطعش کنم. خیلی دوستش دارم، مخصوصن اون‌جایی که داخل ون آهنگ می‌خونن و وقتی پسره به کیت هادسن می‌گه که در ازای یه جعبه آب‌جو معامله‌ش کرده بودن و دختره می‌گه چه مدلیش؟»

ادامه مطلب

آنونس

تریلر فیلم آماده ای یا نه | بازی مرگبار در شب عروسی

تریلر فیلم آماده ای یا نه

از فیلم آماده‌ای یا نه بیش‌تر بدانید:

«آماده‌ ای یا نه؟» فیلمی‌ست به کارگردانی مت بتینلی الپین و تایلر جیلت، که بازیگرانی از جمله سامارا ویوینگ، اندی مک‌ ‌داول، آدام برودی و مارک اوبرین در آن به نقش‌آفرینی می‌پردازند. می‌توانید تریلر فیلم آماده ای یا نه را در سایت ببینید.

در کنار تریلر فیلم آماده ای یا نه ببینید: تریلر فیلم بالای سایه | تریلر فیلم اسرار رسمی

داستان این فیلم، درباره‌ی نوعروسی‌ست که در شب ازدواجش مجبور به شرکت در یک بازی با خانواده‌ی همسرش می‌شود. اما این بازی قایم‌باشک هیچ شباهتی به بازی‌های دیگر ندارد.
این فیلم ژانر ترسناک که نشانه‌هایی از کمدی سیاه هم در آن دیده می‌شود، آگوست ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

 

ادامه مطلب

سینمای جهان

سوزان کالینز پس از هانگر گیمز به سرزمین پانم می‌رود

سوزان کالینز

سوزان کالینز ، نویسنده‌ی مجموعه کتاب‌های هانگر گیمز سراغ رمان جدیدی رفته است و در مورد پروژه‌ی جدیدش توضیح می‌دهد. کالینز که با سری هانگر گیمز برای ۶۰ هفتهٔ پیاپی در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز جایگاه نخست را داشت، امیدوار است با رمان جدیدش موفقیت سابق را تکرار کند.

سوزان کالینز در پی چالشی تازه

سوزان کالینز یک دهه پس از پایان دادن به ماجراهای هانگر گیمز، قرار است خوانندگانش را باری دیگر به سرزمین پانم ببرد؛ البته با این تفاوت که داستان شصت و چهار سال پیش از وقایع کتاب‌ها روایت می‌شود.

سوزان کالینز در مورد این داستان گفته:

دوست داشتم به سال‌های پس از روزگار سیاه، انقلاب ناموفق در پانم برگردم. در این کتاب می‌خواهم وضعیت طبیعت، چیزی که ما هستیم و آن‌چه برای زنده ماندن نیاز داریم را بر روی کاغذ بیاورم. ده سال بعد از آن انقلاب شکست‌خورده، پانم هنوز نتوانسته خود را بازسازی کند و این، زمینه‌ای فراهم می‌کند برای خلق شخصیت‌هایی که با این سؤالات، دیدگاه‌شان نسبت به انسانیت را بیان می‌کنند.

احتمال ساخت سری اقتباسی از رمان جدید

سه‌گانه‌ی هانگر گیمز بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه در سرتاسر جهان فروخته و چهار فیلم ساخته شده از این سری با بازی جنیفر لارنس محبوبیت بسیاری کسب کرده‌اند. هر چند حرفی از اقتباس سینمایی تا به حال زده نشده، ساختش دور از انتظار نمی‌رسد. این رمان که هنوز نامی ندارد، قرار است ۱۹ می سال ۲۰۲۰ عرضه شود.

ادامه مطلب

محبوب‌ترین‌ها