art-960511631

نامه های عاشقانه از خاورمیانه | روایت سه زن

در اجرای مجدد نمایش نامه های عاشقانه از خاورمیانه + گفت‌وگوهای آرت‌تاکس با کیومرث مرادی، آزاده صمدی و هانا کامکار

نامه های عاشقانه از خاورمیانه نام نمایشی‌ست از کیومرث مرادی که سال گذشته در تماشاخانه پالیز به روی صحنه رفت.این نمایش شامل سه اپیزود است که این بار با تغییر یک اپیزود و دو بازیگر از ۵ مرداد تا ۵ شهریور در تماشاخانه مستقل هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۰دقیقه به روی صحنه می‌رود. این نمایش تولیدی است از کمپانی تئاتر امید ایران.

نامه های عاشقانه از خاورمیانه داستان فراموش نشدنی سه زن است. زنانی که قصه زندگی شان قصه تنهایی ها، شجاعت‌ها، جسارت‌ها و پیدا کردن‌هاست. قصه زندگی زنانی که خواستن را در استمرار تلاش در راه عشق به دست آوردند. این نمایش نامزد جوایز بهترین موسیقی سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر و بهترین بازیگر سال در مراسم جشن بازیگر شد.

هانا کامکار (در اپیزودی جدید به جای اپیزود هانیه توسلی در اجرای گذشته)، آزاده صمدی (به جای طناز طباطبایی) و پانته‌آ پناهی‌ها در این نمایش ایفای نقش می‌کنند. همچنین هانا کامکار طراح موسیقی نمایش نیز هست که با گروهی ۶نفره به طور زنده اجرا می‌شود.

کیومرث مرادی نویسنده و کارگردان این نمایش به تازگی اجرای نمایش هملت تهران ۲۰۱۷ را به پایان رسانده است.

عوامل و دست‌اندرکاران این نمایش عبارتند از: کارگردان: کیومرث مرادی، مجری طرح و مدیر تولید: محمد قدس، طراح صدا: آیدین الفت، طراح لباس: ندا نصر، طراح گریم: لعیا خرامان، گروه کارگردانی: رکسانا بهرام، محمدرضانژاد، ماهان شهیدی زاده، کیهان پرچمی، مدیر تبلیغات: علی ژیان، مشاور رسانه‌ای: منصوره بسمل، تبلیغات مجازی: گروه جارچی.

لینک کوتاه:

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *