نمایش هایلایت

اتفاقات یک آرایشگاه زنانه روی صحنه‌ی نمایش هایلایت

گزارش اختصاصی آرت‌تاکس از نمایش هایلایت + گفت‌وگوهایی با سوسن پرور، شراره درشتی و غزاله جزایری

نمایش هایلایت به کارگردانی سوسن پرور و نویسندگی ریحانه حسن زاده، سوسن پرور آبان و آذر ۹۶ ساعت ۱۹:۰۰ در تئاتر باران روی صحنه می‌رود.

با دوربین آرت‌تاکس به تماشای نمایش هایلایت نشستیم و گفت‌وگوهایی با سوسن پرور (کارگردان و بازیگر)، شراره درشتی (بازیگر) و غزاله جزایری (بازیگر) داشتیم.

نمایش هایلایت با نگاهی آسیب‌شناسانه و با رویکردی کاملا طنازانه به از بین رفتن مفهوم خانواده می‌پردازد. نمایش هایلایت روایت زندگی زناشویی چند زن در یک آرایشگاه است و این سوال را مطرح می کند که چرا زندگی‌های متاهلی در حال حاضر چندان موفق نیستند؟ چرا میانه راه عشق فراموش می‌شود، آن‌ها که عاشق هم بودند به هم عادت می‌کنند و یا اینکه زندگی‌شان شامل روزمرگی می‌شود و گذر زمان باعث می‌شود خوبی‌های یکدیگر را فراموش کنند و فقط ایرادهای یکدیگر را ببینند.

سوسن پرور بازیگر تئاتر،‌ سینما و تلویزیون است. وی پیش از نمایش هایلایت نمایش‌های «توالت»، «شوک» و «اشتب با ه گرد تنها»  را کارگردانی کرده است.

صدیقه کیانفر که بعد از حدود ۳ سال دوری از تئاتر این روزها دوباره با بازی در نمایش هایلایت به صحنه بازگشته است می‌گوید: وقتی سوسن پرور به عنوان کارگردان این نمایش با من تماس گرفت و از من دعوت کرد، گریه‌ام گرفت و با کمال افتخار قبول کردم چون نمی‌خواستم در سن ۸۵ سالگی از صحنه دور باشم.

سوسن پرور، غزاله جزایری، شراره درشتی، منا شمس‌الدینی، سمیه شوقی، مرضیه صدرایی، بیژن قهرمانی، شیما ملکیان، فاطمه هاشمی، صدیقه کیانفر در نمایش هایلایت ایفای نقش می‌کنند.

شمیس پورشاهرضایی (دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، تینا تمدنی (منشی صحنه)، سمیه شوقی (مدیر تولید)، امیرحسین اکبرزاده، رضا درویش (طراح صحنه)، امیررضا ظهرابی (مدیرصحنه)، آرزو ذوالفقاری (طراح لباس)، تارا پورشاه‌رضایی (دستیار لباس)، نازنین بابایی (طراح و مجری گریم)، مهران میرمیری (آهنگساز)، بابک آب برین (طراح گرافیک، پوستر و بروشور)، کوروش برزی، بابک آب‌‌برین ( عکاس)، کتابون کبیری (دستیار گریم)، محمدرضا فقیهی، مصطفی کلاهیان (دستیاران صحنه)،  مریم نراقی (مدیر فرهنگی و مشاور رسانه) از دیگر عوامل نمایش هایلایت هستند.

لینک کوتاه:

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *