art-970211982

با پرفروش‌ های نشر به نگار آشنا شوید | آثاری از یوناس یوناسون و آنیس مارتن لوگان

سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران | اگر قصد رفتن به نمایشگاه دارید با پرفروش‌های نشر افراز آشنا شوید

با پرفروش‌ های نشر به نگار آشنا شوید:

۱-  قاتلی که در آرزوی جایی در بهشت بود

«قاتلی که در آرزوی جایی در بهشت بود» سومین رمان یوناس یوناسن نویسنده‌ی سوئدی‌ست. این رمان درباره قاتلی‌ست که پس از آزادی از زندان همراه دو نفر دیگر، از طریق کلیسا مردم را فریب می‌دهند. یکی از آن‌ها زنی‌ست که کشیش بودن شغل خانوادگی‌اش بوده و با وجود تنفری که از این شغل دارد، کتاب مقدس را از بر است. دیگری هم مردی‌ست که مسئول پذیرش هتلی بدنام بوده و از پدر کلاهبردار و حیله‌گرش متنفر است.

این رمان با زبان طنز و سه کاراکتر ابله، حواس‌پرت و حیله‌گرش با مذهب و کلیسا شوخی می‌کند.

۲-  آدم‌های خوشبخت کتاب می‌خوانند و قهوه می‌نوشند

آنیِس مارتن ـ لوگان Agnès Martin-Lugand از نویسنده‌های نسل نوی فرانسه است که در مدتی کوتاه توانسته به یکی از پرخواننده‌ترین‌ها تبدیل شود.

«آدم‌های خوشبخت کتاب می‌خوانند و قهوه می‌نوشند» داستان زنی است به نام دایان که در حادثه‌ای دختر و همسرش را از دست می‌دهد او که زندگی را برای خودش تمام شده می‌داند، قادر نیست ابعاد این درد را در خودش کامل کرده و از آن عبور کند.

هالیوود حق اقتباس سینمایی این رمان را خریده و به‌زودی فیلم سینمایی این رمان ساخته خواهد شد.

۳- زندگی آسان است نگران نباش

رمان «زندگی آسان است، نگران نباش» در واقع ادامه‌ی‌ کتاب «آدم‌های خوشبخت کتاب می‌خوانند و قهوه می‌نوشند» است. البته نویسنده‌ی کتاب آنیِس مارتن ـ لوگان Agnès Martin-Lugand در فاصله‌ی نگارش و چاپ این دو کتاب یک رمان دیگر هم نوشته و این کتاب سومین اثر این نویسنده‌ی فرانسوی‌ست.

در این رمان هم همان شخصیت‌های رمان «آدم‌های خوشبخت کتاب می‌خوانند و قهوه می‌نوشند» حضور دارند اما وارد داستان تازه‌ای می‌شوند که سرنوشت شخصیت‌های کتاب قبلی را برای خواننده روشن می‌کند. با این حال کتاب کاملن  مستقل از اثر قبلی است.

 

 

 

بیش‌تر ببینید:

گزارش اختصاصی آرت‌تاکس از  غرفه‌ی نشر به نگار در سی‌‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب | لینک تماشا

 

لینک کوتاه:

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *