کتاب های پرفروش در دی ماه ۱۳۹۶

کتاب های پرفروش در دی ماه ۱۳۹۶

این ویدیو معرفی اجمالی کتاب های پرفروش در دی ماه ۱۳۹۶ است در کتاب‌فروشی‌های نشرچشمه؛ ۱۴ کتابی که کتاب‌خوان‌های حرفه‌ای دوست داشته‌اند

این ویدیو به معرفی کتاب های پرفروش در دی ماه ۱۳۹۶ اختصاص دارد.

برخی از این کتاب ها چندین ماه است که در این لیست جای می گیرند و برخی دیگر برای اولین بار وارد این لیست می شوند. این شما و این کتاب های پرفروش در دی ماه ۱۳۹۶

قهرمان فروتن

 نویسنده: ماریو بارگاس یوسا

رمانی پر ماجرا با ظرافت‌های روایی نویسنده‌ا‌ی تاریخ‌شناس از تاریخ نم‌زده‌ی‌ یک شهرِ پُر از گناه. تقریباً جایزه‌ی معتبری در ادبیات اسپانیایی‌زبان نیست که یوسا از آن خود نکرده باشد.

روی خط چشم

 نویسنده: پیمان هوشمندزاده

داستان‌هایی که با یک اتفاق پیش پا افتاده شروع می‌شوند اما جهان طنز‌آلود داستان را تسخیر می‌کنند. طنزی که انگار با یک پوزخند بر جهان مینیمالیست هوشمندزاده ترسیم شده.

عشق های زود گذر ماندگار

 نویسنده: آندرِی مکین

روایت عشق‌ها و اندوه‌های عجیب شخصیت‌هایی‌ست که با گذشت زمان مملو از تناقض و دوگانگی شده‌اند. مثل خود مکین که در سیبری به دنیا آمده، در شوروی بزرگ شده و در فرانسه زندگی می‌کند.

شبانه‌ها

نویسنده: کازوئو ایشی گورو

شبانه‌ها پنج داستان است درباره‌ی موسیقی‌ که گاهی عاشقانه‌ست و گاهی رازآلود. نویسنده‌ی انگلیسی ژاپنی‌تبار این رمان می‌گوید اگر علاقه‌اش به موسیقی بیشتر از نوشتن داستان نباشد،کمتر نیست.

یک انسان یک حیوان

نویسنده: ژروم فِراری

رمانی تکان‌دهنده درباره‌ خشونت و تنهایی انسان. داستان مردی که بعد از سقوطِ برج‌های دوقلوی نیویورک به یک گروه نظامی می‌پیوندد و در خاورمیانه علیهِ نیروهای گوناگونی می‌جنگد.

پاییز فصل آخر سال است

نویسنده: نسیم مرعشی

این رمان از مبارزه‌ی همیشگی زن‌ها می‌گوید؛ از وابستگی‌ها، ترس‌ها و تردیدهای میان ماندن و رفتن. آدم‌هایی که رویاهایشان را در یک عصر دلگیر پاییزی به واقعیت می‌بازند.

هرس

 نویسنده: نسیم مرعشی

روایتی‌ تلخ از جنگ ایران و عراق. جنگی که زندگی‌ها را هرس کرد. این رمان با استفاده از فضاهای متعدد روایی سرنوشت خانواده‌ای خوزستانی را روایت می‌کند که در لایه‌های تاریخی غلیظ گم‌ شدند.

ملت عشق

 نویسنده: الیف شافاک

ملت عشق روایت موازی دو داستان است. بازگویی رابطه‌ی شمس و مولانا در قالب داستانی امروزی از زبان یک زن آمریکایی که به روزمرگی‌های زندگی پشت پا می‌زند و به ترکیه می‌رود.

من پیش از تو

 نویسنده: جوجو مویز

من پیش از تو داستان زندگی جوان ثروتمندی‌ست که در یک حادثه فلج می‌شود و حتا آمدن پرستار جدیدش و علاقه‌شان به هم  نیز او را از تصمیم اوتانازی  منصرف نمی‌کند. مویز با این رمان برای بار دوم جایزه‌ی انجمن رمان‌نویسان رمانتیک را از آن خود کرده است.

دختری که رهایش کردی

 نویسنده: جوجو مویز

داستان زندگی دوزن یکی در زمان اشغال فرانسه و دیگری در انگلستان است که به صورت موازی و با بازه‌ی زمانی صد ساله روایت می‌شود.

قهوه سرد آقای نویسنده

 نویسنده: روزبه معین

رمان با داستان عاشق شدن پسربچه‌ای‌ که امروز نویسنده شده شروع می‌شود. این کتاب، معمایی ـ هیجانی که اولین کتاب روزبه معین است به‌واسطه‌ی فضای مجازی با اقبال عجیبی روبه‌رو شده است .

رفتیم بیرون سیگار بکشیم هفده سال طول کشید.

نویسندگان معاصر روس

این کتاب شامل نه داستان از هفت نویسنده‌ی معاصر روس است که جهان‌شان کم و بیش به هم نزدیک است. جهان تیره و تار روسی که اثری از شادی و نشاط در آن نیست.

پستچی

نویسنده: چیستا یثربی

این رمان روایتی ساده از عشق دختری چهارده ساله‌ست به پستچی جوان محله‌شان که ابتدا به صورت پاورقی در دنیای مجازی منتشر شد و از سوی مخاطبان با استقبال خوبی مواجه شد.

چگونه با پدرت آشنا شدم

 نویسنده: مونا زارع

این رمان مجموعه‌داستان طنزی‌ست که به‌صورت نامه نوشته شده. نامه‌هایی که مادر‌ ماجرای آشنایی با همسرش  را برای دخترشان می‌نویسد.\

 

ویدیوی کتاب های پرفروش در دی ماه ۱۳۹۶ را تماشا کنید.

لینک کوتاه:

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *