kevinspacey

پایان سکوت یک ساله | کوین اسپیسی: بگذارید صادق بمانم!

چند روز مانده به فرارسیدن دادگاه کوین اسپیسی او با انتشار ویدیویی سکوت یک ساله‌ی خود را شکست، این ویدیو مروری‌‌ست بر دردسرهای یک سال اخیر آقای بازیگر

کوین اسپیسی بگذارید صادق بمانم!

شانزده سال طول کشید تا ماجرای تعرض کوین اسپیسی به آنتونی رپ خواننده و بازیگر آمریکایی رسانه‌ای شود. اولین بار، سال ۲۰۰۱، رپ در گفت‌وگویی آن‌چه را بین او و اسپیسی اتفاق افتاده مطرح کرد اما اسم اسپیسی برای دوری از پی‌گیری‌های حقوقی از گفت‌وگو حذف شد. اکتبر ۲۰۱۷، وقتی تب و تاب جنبش می‌تو بالا گرفت؛ آنتونی رپ دوباره از اسپیسی نام برد. اسپیسی در بیانیه‌ای عذرخواهی کرد و گفت این اتفاق برای سال‌ها پیش بوده و آن شب در میهمانی حال عادی نداشته است.
ماجرا به همین یک شکایت محدود نشد چندین و چندنفر به شاکیان اضافه شد تاجایی که هشت نفر از تیم سازنده‌ی «خانه پوشالی» از فرانسیس آندروود برای آزار جنسی شکایت کردند.
واکنش هالیوود متاثر از می‌تو در آن روزها بسیار شدید بود. یکی دو ماه مانده به اکران «تمام پول‌های دنیا» ریدلی اسکات تصمیم گرفت تمام صحنه‌های بازی اسپیسی را حذف و با کریستوفر پلامر مجدد فیلم‌برداری کند.
از سوی دیگر سازندگان «خانه پوشالی» ابتدا اعلام کردند پخش سریال را متوقف می‌کنند اما بعد تصمیم بر آن شد که فرانسیس آندروود از سریال حذف شود.
با گذشت بیش‌ از یک سال از شروع این ماجرا، زمان دادگاه اسپیسی اعلام شد و او در واکنش به این خبر ویدیویی را در اینستاگرام‌ش منتشر کرد که می‌توانید با زیرنویس اختصاصی ببینید.

 

 

بیش‌تر ببینید:

تریلر مردان سیاه‌پوش | لینک تماشا

تریلر ری‌بوت هل‌بوی | لینک تماشا

 

لینک کوتاه:

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *