Darkest-Hour

گری اولدمن چه‌گونه برای Darkest Hour برنده جایزه اسکار شد؟

ویدیویی دیدنی از مراحل گریم اولدمن در نقش وینستون چرچیل + آنونس Darkest Hour با زیرنویس فارسی اختصاصی آرت‌تاکس

Darkest Hour یک فیلم تاریخی، جنگی و درام به کارگردانی جو رایت است که در سال ۲۰۱۷ به نمایش درآمد و نامزد دریافت جایزه‌ی اسکار بهترین فیلم شد.

در خلاصه داستان Darkest Hour آمده است: وینستون چرچیل در آغاز جنگ جهانی دوم با لحظه‌ای حیاتی در برابر آدولف هیتلر مواجه است.

در ۵ فوریه ۲۰۱۵ اعلام شد که وورکینگ تایتل فیلمز فیلمی را به نام Darkest Hour و با نویسندگی فیلم‌نامه‌نویس «نظریه‌ی همه‌چیز» یعنی آنتونی مک‌کارتن در رابطه با وینستون چرچیل در روزهای آغازین جنگ جهانی دوم خواهد ساخت. در ۱۹ مارس ۲۰۱۶ گزارش شد که جو رایت کارگردان انگلیسی آثاری چون «تاوان»، «هانا» و «آنا کارنینا» این فیلم را کارگردانی خواهد کرد.

در ۱۴ آوریل ۲۰۱۶ گری اولدمن اعلام کرد که در نقش وینستون چرچیل به ایفای نقش خواهد پرداخت. خبری که باعث شد خیلی‌ها مشتاق تماشای اولدمن در نقش سیاستمدار کهنه‌کار بریتانیایی باشند؛ نقشی که در نهایت نخستین اسکار بهترین بازیگر مرد را برای گری اولدمن به ارمغان آورد.

در ۶ سپتامبر ۲۰۱۶ گزارش داده شد که فوکس فیچرز این فیلم را در تاریخ ۲۴ نوامبر ۲۰۱۷ در سطح ایالات متحده آمریکا منتشر خواهد کرد. در ۳ نوامبر ۲۰۱۶ فیلم‌برداری آغاز شد. همچنین در نوامبر ۲۰۱۶ اعلام شد که داریو ماریانلی ساخت موسیقی فیلم را برعهده خواهد داشت.

لینک کوتاه:

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *