یک حماسه‌ی تازه از نولان؟ | تریلر نهایی دانکرک / DUNKIRK

تریلر نهایی DUNKIRK فیلم تازه‌ی کریس نولان با زیرنویس فارسی اختصاصی آرت‌تاکس

دانکرک / DUNKIRK فیلمی جنگی به کارگردانی و نویسندگی کریستوفر نولان است که در سال ۲۰۱۷ اکران می‌شود. داستان DUNKIRK در جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتد و درباره‌ی تخلیه‌ی نیروهای بریتانیا، فرانسه و بلژیک از شهر دانکرک در فرانسه است. اصل ماجرا این است که سربازان متفقین از انگلیس، کانادا، بلژیک و فرانسه توسط سربازان مسلح آلمانی در سواحل دانکرک محاصره شده‌اند و بدین صورت عملیات تخلیه‌ی دانکرک از ۲۶ مه تا ۴ ژوئن ۱۹۴۰ شکل می‌گیرد…

هری استایلز، کنت برانا، تام هاردی، مارک رایلنس، جک لودن، آنوربن برنارد، فیون وایتهد، کیلین مورفی، جیمز دارسی، بری کیگان و تام گلین‌کارنی بازیگران اصلی فیلم هستند تا این یکی فیلم نولان علیرغم مردانه‌بودنش باز هم پرستاره باشد.

در سپتامبر ۲۰۱۵، برادران وارنر اعلام کرد که فیلم جدید کریستوفر نولان در تاریخ ۲۱ ژوئیه ۲۰۱۷ اکران خواهد شد. اواخر همان سال، ورایتی اعلام کرد که داستان آن درباره‌ی تخلیه‌ی سربازان بریتانیا، فرانسه و بلژیک از شهر دانکرک در فرانسه است و فیلمبرداری این فیلم در ماه مه ۲۰۱۶ در محل واقعی وقوع این رخدادها آغاز خواهد شد و درنهایت فیلم در همین تاریخ بر روی فرمت فیلم آی‌مکس ۶۵۵ میلی‌متری ضبط شد. می‌گویند این جاه‌طلبانه‌ترین پروژه‌ی نولان از ابتدای فیلم‌سازی‌اش تاکنون است. جاه‌طلبانه‌تر از INCEPTION حتمن چیز عجیب‌وغریبی خواهد بود.

تریلر نهایی فیلم DUNKIRK را با زیرنویس فارسی اختصاصی آرت‌تاکس در همین صفحه ببینید.

لینک کوتاه:

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *