EverybodyKnows

در حال‌وهوای الی؟ | نخستین تریلر «همه می‌دانند»/ Everybody Knows تازه‌ترین فیلم اصغر فرهادی

اولین تریلر فیلم افتتاحیه‌ی فستیوال کن Everybody Knows تازه‌ترین اثر اصغر فرهادی با زیرنویس فارسی اختصاصی آرت‌تاکس

میلاد علیزاده: هشتمین فیلم اصغر فرهادی در بخش مسابقه فستیوال کن به نمایش درخواهد آمد. هم‌چنین «همه می‌دانند/ Everybody Knows» فیلم افتتاحیه هفتاد و یکمین فستیوال کن نیز خواهد بود. Everybody Knows بعد از مدت‌ها که فیلم افتتاحیه فستیوال کن در بخش مسابقه حضور نداشت، در این بخش حضور دارد.

اصغر فرهادی در آخرین روزهای مردادماه سال ۱۳۹۶ فیلم تازه‌اش را با نام Everybody Knows در اسپانیا کلید زد. خاویر باردم و پنه لوپه کروز بازیگران اسپانیایی و ریکاردو دارین بازیگر آرژانتینی، بازیگران اصلى هشتمین فیلم بلند فرهادی هستند. بازیگران مطرحی همچون ادوارد فرناندز، باربارا لنی، الویرا مینگز، ایما کوئستا، روژه کاسا مایور و رامون باره آ، فهرست بازیگران «همه می‌دانند» را کامل می‌کنند.

در خلاصه داستان Everybody Knows آمده است: «کارولینا براى دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا بازمی‌گردد. در این سفر که پیش‌بینی می‌شد به تجدید دیدار اعضای خانواده خلاصه شود، رویدادهای غیرمنتظره‌ای به وقوع می‌پیوندد که بر روند زندگی کارولینا تاثیر می‌گذارد.»

خوزه لوییس آلکاینه هفتاد و هشت ساله، مدیر فیلمبرداری فیلم جدید فرهادی است. علاوه بر خود اصغر فرهادی، شرکت‌هاى Memento Films از فرانسه، Morena Film از اسپانیا و Luky Red از ایتالیا تهیه‌کنندگی مشترک این فیلم را بر عهده دارند.

مدیریت هنری Everybody Knows بر عهده کلارا نوتاری و طراح لباس نیز سونیا گرانده است. هایده صفی یاری تدوینگر و دانیل فونترودونا مدیر صدابرداری فیلم خواهند بود. طرح ساخت فیلم Everybody Knows در اسپانیا، چهار سال پیش آغاز شد و فرهادى تحقیق و نگارش داستان را از همان زمان شروع کرد. با این حال ساخت فیلم «فروشنده» در ایران، روند نگارش فیلمنامه «همه می‌دانند» را موقتا متوقف کرد تا فیلمساز ایرانی پس از دریافت دومین اسکار، هشتمین فیلم سینمایی خود را در اسپانیا مقابل دوربین ببرد.

هفتاد و یکمین فستیوال فیلم کن، از تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه تا ۲۹ اردیبهشت ماه در شهر ساحلی کن (فرانسه) برگزار خواهد شد.

 

در همین زمینه:

صفحه‌ی اختصاصی فروشنده را در آرت‌تاکس با ویدیوهای اختصاصی ما ببینید.

لینک کوتاه:

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *