بتمن جوان آغاز می‌کند | تیزر نهایی فصل چهارم سریال گاتهام / Gotham

تیزر نهایی فصل چهارم سریال Gotham با زیرنویس فارسی اختصاصی آرت‌تاکس

گاتهام/ Gotham پیش‌داستان دی‌سی کامیک برای قهرمانان و ضدقهرمانان جهان داستان بتمن است. داستان Gotham از اولین روزهایی که کارآگاه گوردن به ادارهٔ پلیس شهر گاتهام میپوندد شروع می‌شود و افسر ارشد کلانتری گاتهام یعنی «سارا ایسن» طی اتفاقاتی کارآگاه «جیمز گوردن» و «هروی بولاک» را استخدام می‌کند و این سه تن قرار است بر روی اسرار آمیزترین پروندهٔ حل نشدهٔ شهر گاتهام یعنی پروندهٔ قتل «توماس و مارتا وین» (پدر و مادر بتمن) تحقیقاتشان را آغاز کنند. در این تحقیقات جیمز گوردن بروس وین را ملاقات می‌کند. بروس فرزند توماس که کشته شده است هست و برای انتقام گرفتن از قاتلین پدر و مادرش از راهی که خودش می‌خواهد وارد می‌شود و این شروع افسانه‌ای به نام شوالیهٔ تاریکی (بتمن) می‌شود.

این مجموعهٔ تلویزیونی درام، اکشن تولید شده توسط برونو هلر از شبکه رسانه‌ای فاکس در تاریخ ۲۲سپتامبر۲۰۱۴ پخش شد. سه فصل از Gotham در سال‌های گذشته پخش شد و پخش فصل چهارم آن از ابتدای پاییز ۱۳۹۶ آغاز شد.

بنجامین مک‌کنزی در نقش جیمز گوردن، دونال لوگ در نقش هاروی بولاک، دوید مزوز در نقش بروس وین (بتمن)، جادا پینکت اسمیت در نقش فیش مونی، مورینا بکرین در نقش لسلی تمپکینس، رابین لورد تیلور در نقش اوسوالد کابلپات (پنگوئن)، کوری مایکل اسمیت در نقش ادوارد نیگما (ریدلر) و
شان پرتوی در نقش آلفرد پنیورته در Gotham ایفای نقش می‌کنند.

لینک کوتاه:

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید

دیدگاه (1)

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *