آندروودها بازمی‌گردند | تیزر فصل پنجم سریال خانه پوشالی / House of Cards

تیزر نهایی سریال House of cards با زیرنویس فارسی اختصاصی آرت‌تاکس

پس از پایان فصل چهارم سریال House of Cards شبکه نت‌فلیکس اعلام کرد که طرفداران سریال درام سیاسی و جنجالی خانه پوشالی باید کمی بیش‌تر برای بازگشت این سریال صبر کنند. نت‌فلیکس هم‌چنین اشاره‌ای به یکی از حرف‌های فرانک آندروود در قسمت پایانی فصل چهارم سریال House of Cards نیز کرد که گفته بود «ما وحشت را می‌سازیم».

خانه پوشالی یا House of Cards یک سریال سیاسی-هیجانی آمریکایی است که پخش آن از سال ۲۰۱۳ میلادی آغاز شده و تاکنون ادامه دارد. این سریال محصول انحصاری شبکه‌ی نت‌فلیکس است و تمام قسمت‌های یک فصل آن یک روز از سال روی این شبکه و بالطبع روی سایت‌های دانلود و پخش غیرقانونی قرار می‌گیرد.

House of Cards برگرفته از سریالی بریتانیایی به همین نام ساخت بی‌بی‌سی و نیز رمانی با همین نام نوشته مایکل دابز است که خودش عضو حزب محافظه‌کاران بریتانیا بود. موضوع سریال رقابت‌های سیاسی در آمریکا است.

House of Cards برنده‌ی جوایزی نیز شده است. در این سریال کوین اسپیسی بازیگر اصلی سریال و دیوید فینچر از خالقین اصلی است. داستان سریال جدید در دوران معاصر و در پس‌زمینه‌ی مبارزات انتخاباتی در ایالات متحده روی می‌دهد. در شروع داستان کوین اسپیسی نقش فرانک آندروود یک نماینده‌ی مجلس نمایندگان آمریکا را بازی می‌کند. سیاستمداری بی‌رحم که آرزو دارد در واشنگتن به مدارج بالا برسد و در این راه با همراهی همسرش کلیر (رابین رایت) از هیچ کاری ابایی ندارد.
هر قسمت سریال House of Cards به‌وسیله‌ی یکی از یزرگان سینما کارگردانی شده است.

در زیر نام کارگردان و نام قسمت یا قسمت‌هایی که کارگردانی کرده آمده است:

دیوید فینچر فصل اول، قسمت ۱ و ۲.

جیمز فولی فصل اول، قسمت ۳ و ۴ و ۹ / فصل دوم، قسمت ۳ و ۴ و ۷ و ۸ و ۱۲ و ۱۳

جوئل شوماخر فصل اول، قسمت ۵ و ۶

چارلز مک‌دوگال فصل اول، قسمت ۷ و ۸

کارل فرانکلین فصل اول، قسمت ۱۰ و ۱۱ / فصل دوم، قسمت ۱ و ۲

آلن کولتر فصل اول، قسمت ۱۲ و ۱۳

جان کولز فصل دوم، قسمت ۵ و ۶ و ۱۱

جودی فاستر فصل دوم، قسمت ۹

رابین رایت فصل دوم، قسمت ۱۰

لینک کوتاه:

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *