THE POST

افشاگری بزرگ واشنگتن‌پست به‌روایت اسپیلبرگ | نخستین تریلر فیلم «پُست»/ The Post

نخستین مواجهه با تام هنکس و مریل استریپ در تریلر فیلم The Post تازه‌ترین فیلم اسپیلبرگ با زیرنویس فارسی اختصاصی آرت‌تاکس

اولین تریلر رسمی فیلم The Post منتشر شد.

پست (انگلیسی: The Post) یک درام تاریخی به کارگردانی استیون اسپیلبرگ است که در پایان سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد. نویسندگان این فیلم لیز هانا و جاش سینگر هستند.

داستان این فیلم در مورد پنهان‌کاری بزرگ چهار رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکاست که اولین سردبیر زن واشینگتن پست، کاترین گراهام (مریل استریپ) و دبیر بخش حوادث روزنامه بنجامین سی. بردلی (تام هنکس) تصمیم می‌گیرند درباره‌اش افشاگری کنند. آن‌ها وارد نبردی بی‌سابقه بین خبرگزاری‌ها و دولتی‌ها می‌شوند تا بتوانند اسنادی را از پنتاگون افشا کنند.

داستان تولید

در اکتبر ۲۰۱۶، ایمی پاسکال حق امتیاز فیلم‌نامه‌ای نوشته‌ی لیز هانا را خریداری کرد. در مارس ۲۰۱۷ اعلام شد که مذاکراتی با استیون اسپیلبرگ جهت کارگردانی و تهیه کنندگی این فیلم با بازی تام هنکس و مریل استریپ به ترتیب در نقش بنجامین سی. بردلی و کاترین گراهام در حال انجام است. همچنین اعلام شد که فیلمبرداری این پروژه در ۳۰ می ۲۰۱۷ در نیویورک آغاز می‌شود. در ۲۲ دسامبر The Post بهصورت محدود اکران می‌شود و در ۱۲ ژانویه ۲۰۱۸ به اکران عمومی می‌رسد.

موسیقی
در ژوئیه ۲۰۱۷ اعلام شد که جان ویلیامز، رفیق همیشگی استیون اسپیلبرگ آهنگسازی این فیلم را بر عهده دارد. در اصل قرار بود که جان ویلیامز برای اسپیلبرگ فیلم بازیکن شماره یک آماده را آهنگسازی کند ولی ترجیح داد تا به جای آن فیلم، The Post را آهنگسازی کند و پروژه‌ی آهنگسازی فیلم «بازیکن شماره یک آماده» به‌دست آلن سیلوستری افتاد.

لینک کوتاه:

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *