با ما همراه باشید

یک گفت‌وگو‌ی پر از جزئیات با آیزاک همپستد رایت بازیگر برن استارک درباره‌ی همه چیز!

 

هالیوودریپورتر: درباره‌ی شوخی‌هایی که بعد از نمایش قسمت اول فصل هشتم با برن و جیمی شد بگو!

آیزاک همپستد رایت : آره عاشق‌شان هستم… همیشه دلم می‌خواست با من شوخی کنند.

+ انتظار چنین واکنشی را برای نمایش قسمت اول داشتید؟

  • به خاطر گذر زمان، احساساتی که بعد از نمایش قسمت اول فصل‌های پیشین داشتم، کم‌تر شده اما درباره‌ی این اپیزود احساسم را می‌دانم. در بازی تاج و تخت برخلاف سریال‌های دیگر که در قسمت‌های نخست آرام پیش می‌روند، ریتم بسیار تند است.تعداد زیادی اتفاق در همین قسمت اول می‌افتد، چون ما تنها شش اپیزود داریم و باید قصه را تمام کنیم.

“می‌توانم بگویم آن‌چه در قسمت‌های نخست دیده‌اید، آرامش قبل از طوفان است.”

+ احساست در زمان فیلم‌برداری چه‌طور بود؟ در آن صحنه (به صحنه‌ی جیمی و برن اشاره می‌شود) لبخندی روی لبت آمد.

  • با این‌که در همه‌ی صحنه‌ها نشسته‌ام سعی کردم با آن لبخند حس تنش و تعلیق موجود در صحنه را دربیاوریم. به خاطر حفظ راکورد وقتی فیلم‌برداری نمی‌شود هم از روی ویلچر تکان نمی‌خورم چون آن پوست‌هایی که روی پایم گذاشته‌اند بسیار با دقت چیده شده.

-ـ در ذهن برن چه می‌گذرد؟

  • سخت می‌توان گفت در ذهنش چه می‌گذرد، چون او یک کلاغ سه چشم است. با این همه می‌توانم بگویم او افراد را به چشم یک شخص نمی‌بیند و برای همین اعتقاد دارد حضور جیمی در آن‌جا یک اتفاق تازه است. درباره‌ی صحنه‌ی‌ روبه‌رو شدنشان این را اضافه کنم این سکوت صحنه را ترسناک‌تر و مرموزتر می‌کند چون هر دیالوگی از رازآلودبودن صحنه می‌کاهد.

+ هدف نهایی کلاغ سه‌چشم چیست؟ اجازه داری بگویی؟

  • راستش برای من که نقشش را بازی می‌کنم هم سخت است تا بفهمم چه اتفاقی قرار است بیافتد. تصور این‌ حس که تمام تاریخ جهان را بدانی سخت است. می‌دانیم رابطه‌ای طولانی میان کلاغ، وایت‌واکرها و فرزندان جنگل وجود دارد و کلاغ سه‌چشم طرفدار زنده‌هاست چون در قسمت اول دیدیم که می‌گوید: «پادشاه شب داره می‌آد» همین نشان می‌دهد که هدف نهایی او نجات‌دادن زنده‌هاست.

“پادشاه شب قطعن تارگرین نیست.”

+ یک سئوال اگر برن استارک همان برندون سازنده باشد چه؟

  • ایده‌ی جالبی‌یه. چون برن و کلاغ سه‌چشم می‌توانند در زمان سفر کنند و اتفاقات را تغییر دهند. با این همه من خیلی طرف‌دار سفر در زمان نیستم چون برن هم در قسمت‌ «نگه‌داشتن در» (هودور) فهمید که دستکاری در اتفاقات ممکن است چه دردسرهایی برای دیگران ایجاد کند. از سوی دیگر حالا او بزرگ شده و دیگر نوجوان نیست که بی‌‌گدار به آب بزند و تنها هم نیست که مسئول همه‌ی اتفاقات باشد.

+ آیا پادشاه شب یک تارگرین است؟

  • معلوم است که نه! در کتاب‌ها یک تشابه اسمی وجود دارد که باعث این سوءتفاهم شده. پادشاه شب قطعن تارگرین نیست.

+ سریال را می‌بینی؟ کدام شخصیت به نظرت جالب است؟

  • شاید باورتان نشود اما جیمی لنیستر! سیری که شخصیتش طی می‌کند بسیار جالب است.  در قسمت اول او را یک شخصیت منفی می‌بینیم اما با گذشت اپیزودها انگیزه‌هاش برای ما گنگ و گنگ‌تر می‌شوند. او دستش را از دست می‌دهد و حالا شبیه برن شده که خودش باعث شده نتواند از پاهاش استفاده کند. این دو انگار تکمیل‌کننده‌ی یک‌دیگرند.

+ غیر از مرگ هودور از مرگ کدام شخصیت اذیت شدی؟

  • اوبرین. من فیلم‌نامه‌ی آن قسمت را نخوانده بودم، با خودم گفتم دارند آدم‌های ضعیف قصه می‌برند که یک‌باره کله‌اش ترکید و بهم ریختم.

+در ادامه‌ی سریال منتظر چه باشیم؟

  • می‌توانم بگویم آن‌چه در قسمت‌های نخست دیده‌اید، آرامش قبل از طوفان است. اتفاقاتی خواهد افتاد که گریزی از آن‌ها نیست و احساسات متفاوتی را تجربه خواهید کرد: ترس ، بی‌رحمی و … توصیه‌ام این است برای گریه‌کردن آماده باشید و روی مبل بنشینید و از تماشای سریال لذت ببرید.

آنونس

تریلر سریال The Morning Show | رقابت جنیفر آنیستون و ریس ویترسپون در برنامه‌ی صبحگاهی

تریلر سریال The Morning Show

تریلر سریال The Morning Show را با بازی جنیفر آنیستون، ریس ویترسپون، استیو کرل و مارک دوپلاس با کیفیت دل‌خواه ببینید.

از سریال «برنامه‌ی صبحگاهی» بیش‌تر بدانید:

در کنار تریلر سریال The Morning Show ببینید:

تریلر سریال سیزده دلیل برای این‌که…

«برنامه‌ی صبحگاهی» یک سریال کمدی‌درام اینترنتی با حضور ستاره‌هایی از جمله جنیفر آنیستون، ریس ویترسپون، استیو کرل و مارک دوپلاس است که خود آنیستون و ویترسپون تهیه‌کنندگان آن هستند.

الکس لی‌وای (آنیستون)، مجری یک برنامه‌ی تلویزیونی صبحگاهی و محبوب است که امتیاز بسیار بالایی دارد، اما زمانی که همکار پانزده‌ ساله‌ی او به خاطر شایعاتی از برنامه اخراج می‌شود، زندگی کاری الکس هم رو به افول می‌رود و او تلاش می‌کند جایگاهش را از دست ندهد، جایگاهی که حالا رقیبی دیگر پیدا کرده است.

در کنار تریلر سریال The Morning Show ببینید:

تریلر فیلم ۱۹۱۷ | جنگ‌جهانی اول به‌روایت سم مندس

فیلم‌‌برداری فصل اول این سریال در سی‌ویکم اکتبر ۲۰۱۸ آغاز شد و قرار است در پاییز ۲۰۱۹ پخش آن توسط اپل تی‌وی پلاس شروع شود.

ادامه مطلب

آنونس

تریلر سریال Silicon Valley / دره‌ی سیلیکون

تریلر سریال Silicon Valley

تریلر سریال Silicon Valley را با بازی تامس میدل‌دیچ، جاش برنر، مارتین استار و کمیل نانجیانی با کیفیت دل‌خواه ببینید.

از سریال «دره‌ی سیلیکون» بیش‌تر بدانید:

در کنار تریلر سریال Silicon Valley ببینید:

تریلر سریال سیزده دلیل برای این‌که…

سریال دره‌ی سیلیکون تولیدی شبکه‌ی اچ‌بی‌او هم به انتهای راه خود رسید. فصل ششم و به ماجراهای پرفراز و نشیب گروه پایان می‌دهد. به مانند همیشه تامس میدل‌دیچ، جاش برنر، مارتین استار و کمیل نانجیانی به عنوان کارکنان ارشد شرکت ساختگی پاید پایپر حضور دارند.

در کنار تریلر سریال Silicon Valley ببینید:

تریلر فیلم ۱۹۱۷ | جنگ‌جهانی اول به‌روایت سم مندس

فصل پایانی که قرار است در هفت قسمت نمایش داده شود و پخش آن از بیست و هفتم اکتبر سال جاری آعاز خواهد شد.

ادامه مطلب

تلویزیون

معرفی سریال ریکاوری به کارگردانی بهادر اسدی + آنونس سریال با صدای میثم ابراهیمی

معرفی سریال ریکاوری

اختصاصی از آرت‌تاکس: معرفی سریال ریکاوری به کارگردانی بهادر اسدی و بازی پوریا پورسرخ، شبنم قلی خانی، هومن برق نورد، مجید واشقانی، مریم معصومی، شیوا طاهری و ندا قاسمی و …

چند سالی است که تولید سریال برای شبکه نمایش خانگی به عنوان یک تجارت پر سود هنرمندان زیادی را به سمت این رسانه جایگزین تلویزیون کشانده است.

در کنار معرفی سریال ریکاوری ببینید:

معرفی سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی

در سال‌هایی که بسیاری از هنرمندان تلویزیون هر کدام بنا به دلایلی در قاب شیشه‌ای تلویزیون حضور ندارند، شبکه نمایش خانگی فرصت مناسبی برای ساخت سریال‌های مختلف است.

«ریکاوری» عنوان تازه‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی است که وارد بازار شبکه نمایش خانگی شده است.

این سریال را بهادر اسدی کارگردانی کرده است و بازیگرانی چون پوریا پورسرخ، شبنم قلی خانی، هومن برق نورد، مجید واشقانی، مریم معصومی، شیوا طاهری و ندا قاسمی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ریکاوری داستانی است درباره رفاقت،‌ عشق و ‌خیانت بین سه خانواده ی بابک، مسعود و سهیل که شرکای کاری و دوستان قدیمی هستند.

در کنار معرفی سریال ریکاوری ببینید:

معرفی سریال هیولا

بابک سردبیر مجله ی پرفروشیست و سهیل و مسعود همکاران او در نشریه هستند، هرکدام در زندگی مشترکشان دچار مسائلی شده اند و برای فرار از زندگی روز مره و کاری و چند روز دوری از همسرانشان تصمیم می گیرند بدون اطلاع خانواده به سفر مجردی و به اصطلاح خودشان ریکاوری بروند.

در طول تماشای سریال، مخاطب با صحنه های عاشقانه ای رو به رو می شود و با شخصیت ها همزاد پنداری می کند، شاهد طنز و شوخی های لطیف آنها خواهد بود و در لحظه های احساسی و غمناک و لحظات شک و تصمیم گیری با آنها سفری پر ماجرا را تجربه خواهد کرد.

ادامه مطلب

محبوب‌ترین‌ها