art-9702251056

معرفی یک فیلم: بازیکن شماره یک آماده / ready player one

معرفی فیلم ready player one آخرین ساخته‌ی استیون اسپیلبرگ + تریلر کامل فیلم بازیکن شماره یک آماده با زیرنویس فارسی اختصاصی آرت‌تاکس

با بازیکن شماره یک آماده آشنا شوید:

راضیه خشنود، آرت‌تاکس:

استیون اسپیلبرگ بعد از فیلم سیاسی تاریخی پست، دوباره به سراغ دنیای علمی تخیلی رفته است.پرشی از گذشته‌ی واقعی به آینده‌ای خیالی. دنیای مجازی که دیگر چندان مجازی نیست و شاید حتا واقعی‌تر و ملموس‌تر از دنیای واقعی باشد.‌ دنیایی که میلیون ها انسان در آن واقعن زندگی می‌کنند؛ می‌جنگند و عاشق می‌شوند.

اسپیلبرگ بعد از خواندن کتاب «بازیکن شماره یک آماده» ، به این نتیجه رسید که آینده‌ی ترسیم‌شده در این کتاب، زیاد دور نیست. «بازیکن شماره ی یک آماده» ، داستانی‌ست از ارنست کلین، که برای به تصویر در‌آمدن به کارگردانی خیال‌پرداز مانند اسپیلبرگ نیازمند بود. داستانی درباره‌ی نسل گمشده، گمشده نه به خاطر این که جایی رفته‌اند، بلکه به این دلیل که جایی برای رفتن ندارند. داستان فیلم در آینده‌ای نزدیک می‌گذرد و در جغرافیایی واقعی: سال ۲۰۴۵- کلومبوس اوهایو.

اوئه سیس یک بازی آنلاین است که میلیون‌ها جوان و نوجوان مانند وید واتس کارکتر اصلی داستان برای فرار از واقعیت به آن پناه می‌برند؛ و جنگ آواتارها برای پیدا کردن گنج تبدیل به جنگی تمام عیار در دنیای واقعی می‌شود.

بیش‌تر ببینید:

معرفی سریال: رویاهای الکتریکی | لینک تماشا

لینک کوتاه:

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *