art-951201384

«دچار» قضاوت‌شدگان به روایت بهاره افشاری | واحد خاکدان، نادر مشایخی، روزبه نعمت‌اللهی، حمیدرضا محتشمی و خالق نمایشگاه از آن می‌گویند

دچار نمایشگاه مفهومی بهاره افشاری بازیگر سینما از جمعه ۲۹ بهمن تا ششم اسفندماه در گالری آریانا به روایت ساغر مسعودی در آرت‌تاکس

دچار نمایشگاه مفهومی بهاره افشاری جمعه ۲۹ بهمن ماه افتتاح شد.

دچار نام نمایشگاه بهاره افشاری نقاش، طراح لباس و بازیگر است. او قضاوت را دستمایه قرار داده و با این عنوان سراغ چهره‌های مطرحی نظیر رضا کیانیان، مهران مدیری، آیدا سرکسیان (همسر احمد شاملو)، یاس (یاسر بختیاری)، فرزندان آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی، برانکو ایوانکوویچ، شمس لنگرودی، پوران درخشنده، ناصر محمدخانی، آمنه بهرامی، مسعود ده نمکی، رضا رشیدپور و حسین محجوب رفته است و نظر آنها را در مورد این موضوع جویا شده و آن را در قالب ویدئوآرت، عکس و حجم ارائه داده است.

در بخشی از بروشور این نمایشگاه آمده: همه ما روزی دچار می‌شویم، دچار که شدیم به دچارشدگان می‌اندیشیم. شما به این دچار دعوتید.

بهاره افشاری فارغ‌التحصیل نقاشی از دانشگاه هنر و معماری است. افشاری اولین نمایشگاه  انفرادی نقاشی-کلاژ خود را در سال ۱۳۸۷ برگزار کرد. دچار نمایشگاه مفهومی بهاره افشاری از جمعه ۲۹ بهمن تا ششم اسفندماه در گالری آریانا برپاست. علاقمندان می‌توانند همه روزه (به جز شنبه ها که گالری تعطیل است) از دچار نمایشگاه مفهومی بهاره افشاری در گالری آریانا به نشانی الهیه، انتهای مریم شرقی،  فرشته پلاک ۹ دیدن کنند.

لینک کوتاه:

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *