با ما همراه باشید

جدیدترین ساخته کمال تبریزی یک فیلم پر بازیگر و کنجکاوی برانگیز است.

«ما همه با هم هستیم» را می‌توان در ادامه ساخته‌های قبلی تبریزی دانست. فیلمی با ضرباهنگ تند و کمدی‌های لحظه‌ای.

در کنار معرفی فیلم ما همه با هم هستیم ببینید:

معرفی فیلم نبات

از گلزار تا مدیری و از غفوریان تا لیلا حاتمی، جواد عزتی و بسیاری از بازیگران مطرح سینمای ایران پروژه مشترک رضا میرکریمی و کمال تبریزی را به یک فیلم پربازیگر تبدیل کرده‌اند.

کمال تبریزی که همیشه در انتخاب اسم فیلم‌هایش سعی کرده از جملات و کلمات متفاوت و پربحث استفاده کند این بار هم اسم فیلم را با الهام از یک ماجرای سیاسی دریافت کرده است تا نشان دهد روحیه او از مارمولک و لیلی با من است تا امروز هیچ تغییری نکرده است.

در کنار معرفی فیلم ما همه با هم هستیم ببینید:

معرفی فیلم سامورایی در برلین

همین چند وقت پیش بود که مراسم اکران خصوصی فیلم با حضور بسیاری از چهره‌های مطرح سینما و ورزش در اسپیناس‌پالاس برگزار شد. مراسمی که عواید فروش بلیت‌های آن به نفع مردم سیل زده در استان‌های غربی و جنوبی کشور صرف خواهد شد.

«ما همه با هم هستیم» در اکران عید فطر می‌تواند مخاطبان سینما را که در طول ماه رمضان با سالن‌های سینما قهر کرده بودند بار دیگر به سمت خودش بکشاند و می‌توان از حالا پیش‌بینی کرد فیلم جدید کمال تبریزی با انبوهی از ستارگان امتحان پس داده شده سینما روزهای خوبی را در گیشه پشت سر بگذارد.

برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنونس

تیزر فیلم زغال ساخته‌ی اﺳﻣﺎﻋﯾل ﻣﻧﺻف

تیزر فیلم زغال

از فیلم زغال بیش‌تر بدانید:

معرفی فیلم زغال از آثار حاضر در بخش مسابقه‌ی بین‌الملل در سی‌وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر

زغال، به نویسندگی و کارگردانی اﺳﻣﺎﻋﯾل ﻣﻧﺻف نخستین نمایش جهانی‌اش را در بخش مسابقه‌ی بین‌الملل سی‌وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر تجربه می‌کند.

در کنار تیزر فیلم زغال ببینید:

معرفی فیلم زغال

ﻏﯾرت در ﯾﮑﯽ از روﺳﺗﺎھﺎی ﻣرزی آذرﺑﺎﯾﺟﺎن ﺑه‌ﮐﺎر زﻏﺎل ‌سازی ﻣﺷﻐول اﺳت. ﭘﺳر او ﯾﺎﺷﺎر ﮐه در زﻧدان ﺑه ﺳر ﻣﯽ ﺑرد، ﺑرای ﻋروﺳﯽ ﺧواھرش ﺑﮫ  ﻣرﺧﺻﯽ ﻣﯽ آﯾد. اﻣﺎ ﮔم ﺷدن ﻧﺎﮔﮭﺎﻧﯽ ﯾﺎﺷﺎر، ﻏﯾرت را ﺑﺎ ﭼﺎﻟش بزرگی روبه‌رو ﻣﯽﮐﻧد.

اسماعیل منصف تا کنون در فستیوال‌های جهانی مختلفی حضور پیدا کرده و برای کارگردانی فیلم‌های کوتاهش جوایز داخلی و خارجی متعددی کسب کرده است. از جمله آثار او می‌توان از اویان، آغلا و آرداک نام برد.

زغال فیلمی ۸۶ دقیقه‌ای و محصول مشترک ایران و فرانسه است.

ادامه مطلب

سینمای ایران

معرفی فیلم شاه‌کش به کارگردانی وحید امیرخانی + آنونس فیلم

معرفی فیلم شاه کش

اختصاصی از آرت‌تاکس: معرفی فیلم شاه کش را به کارگردانی وحید امیرخانی و بازی مهناز افشار، هادی حجازی فر و مجید صالحی با کیفیت دل‌خواه ببینید.

از فیلم «شاه‌کش» بیش‌‎تر بدانید:‎

وحید امیرخانی در نخستین تجربه سینمایی‌اش سراغ فیلم طنزی رفت که در زمان خود توانست فروش خوبی را در گیشه به دست بیاورد و مخاطبان سینمای کمدی را با خود هم‌راه کند.

در کنار معرفی فیلم شاه کش ببینید:

معرفی نمایش خاتون + آنونس نمایش حسین عالم‌بخش

سازنده «در مدت معلوم» برای دومین تجربه سینمایی به سراغ فضایی متفاوت نسبت به قبل رفته و «شاه‌کش» را با حال و هوایی جنایی ساخته است.

فیلم «شاه‌کش» یک اثر سینمایی جذاب در ژانر فیلمهای پلیسی جنایی و دلهره آور است که کمتر در سینمای ایران شاهد آن بودیم.

صحنه‌های فیلم و عکس‌هایی که از آن در زمان تولید منتشر شد نوید یک اثر متفاوت را می‌داد که مخاطب جدی سینما را با خود می‌تواند همراه کند.

وحید امیرخانی «شاه‌کش» را در دفتر عباس نادران تهیه کرده و ترکیب بازیگران فیلم نشان از یک اثر پویا در سینمای دلهره ایران است.

در کنار معرفی فیلم شاه کش ببینید:

معرفی نمایش شاتر شیطان به کارگردانی مریم برزگر

در «شاه‌کش» بازیگرانی همچون مهناز افشار، هادی حجازی فر، مجید صالحی، مهدی کوشکی، علیرضا کمالی و فرید سجادی حسینی حضور دارند.

ادامه مطلب

سینمای ایران

معرفی فیلم دوباره زندگی + گفت‌وگو با گلاب آدینه و شمس لنگرودی

معرفی فیلم دوباره زندگی

اختصاصی از آرت‌تاکس: معرفی فیلم دوباره زندگی را به کارگردانی رضا فهیمی و بازی گلاب آدینه و شمس لنگرودی با کیفیت دل‌خواه ببینید

از فیلم «دوباره زندگی» بیش‌‎تر بدانید:‎

«دوباره زندگی» نخستین فیلم رضا فهیمی در مقام کارگردان است که در گروه سینمایی هنر و تجربه به روی پرده رفته است. این فیلم سینمایی که محصول سال ۱۳۹۶ است نخستین بار در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر به نمایش درآمد.

در کنار معرفی فیلم دوباره زندگی ببینید:

معرفی نمایش خاتون + آنونس نمایش حسین عالم‌بخش

فیلم «دوباره زندگی» متعلق به قشر و یا رده سنی خاصی نیست، متعلق به سلیقه خاصی هم نیست. «دوباره زندگی» برش عکاسی شده‌ای از زندگی همه آدم‌هاست که آینده‌ی نه چندان دورشان را نقاشی می‌کند. همکاری گلاب آدینه و شمس لنگرودی در این فیلم سینمایی توانست نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کند.

«دوباره زندگی» قصه‌ مرد و زن میانسالی است که قصد رفتن به خانه‌ سالمندان را دارند اما دست روزگار آن‌ها را مجبور به ادامه‌ زندگی در کنار یکدیگر می‌کند. گلاب آدینه، شمس لنگرودی، رها خدایاری، خلف علوانی، اختر خوشکنار و آیه مقدم بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

در کنار معرفی فیلم دوباره زندگی ببینید:

معرفی نمایش شاتر شیطان به کارگردانی مریم برزگر

تهیه‌ی این فیلم را حسین پورمحمدی برعهده داشته است. همچنین مجید اسماعیلی و امیرمحمد عبدی فیلم‌نامه‌نویسان این اثر هستند.

ادامه مطلب

محبوب‌ترین‌ها