art-9702201016

با پرفروش‌ های نشر روزنه آشنا شوید | آثاری از امبرتو اکو، ایزاک باشویس سینگر و الیف شافاک

سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران | اگر قصد رفتن به نمایشگاه دارید با پرفروش‌های نشر روزنه آشنا شوید

با پرفروش‌ های نشر روزنه آشنا شوید:

۱- گریزان

گریزان نوشته‌ی الف شفق یا الیف شافاک نویسنده معاصر اهل ترکیه است. این کتاب مجموعه‌ای است از تک‌نگاری‌های یک داستان‌نویسِ دل‌مشغول با ادبیات. و البته دغدغه‌های ذهنی همه‌ی مردم مانند عشق، ازدواج، خانواده، شهرت، ادبیات، فوتبال…

این کتاب شرح ماجرای سفری‌ست در مورد انسان‌هایی که در پوسته‌ی خود فرو رفته‌اند که برای شناخت بهتر خود و یافتن خود واقعی‌شان قدم در راهی تازه می‌گذارند. گریزان کتابی‌ست مناسب با هدف شناخت مکان‌های نو، چشیدن طعم‌های تازه، تجربه‌ی احساسات جدید و کشف ناشناخته‌ها.

۲- خانواده موسکات

«خانواده‌ی موسکات» رمانی‌ست از آیزاک باشویس سینگر، Isaac Bashevis Singer نویسنده‌ی لهستانی‌تبارِ آمریکایی و برنده‌ی نوبل ادبیات ۱۹۷۸.

«خانواده موسکات» روایتی‌ست از زوال و نابودی یک خانواده و به‌عبارتی زوال بسیاری از سنت‌های یهودیان اروپا در گذر زمان.

خانواده موسکات ثروتمند است و پدر خانواده پدرسالاری‌ست مقتدر. جامعه‌ی یهودی ورشو یهودی ارتدکس هستند، اما خواه ناخواه تغییر وارد این جامعه‌ی بسته و به‌شدت سنتی هم شده است. دخترهایی که به‌زور و به‌انتخاب پدر ازدواج کرده‌اند، جدا می‌شوند یا خیانت می‌کنند. پسرهایی که برای جانشینی پدربزرگ خاخام‌شان تربیت می‌شوند، طغیان می‌کنند و ریش می‌زنند… صهیونیسم دارد در بین یهودیان پا می‌گیرد و از آن طرف بیرون راندن یهودیان از خانه‌های اجدادی‌شان امری عادی‌ست.

۳- شماره صفر

«شماره صفر» هفتمین و آخرین کتاب اومبرتو اکو Umberto Eco نویسنده‌ی ایتالیایی‌ست که به استاد داستان‌سرایی معروف است. اکو پیش از رمان‌نویسی نشانه‌شناس‌، فیلسوف و منتقد ادبی مهم و پرکاری بود.

رمان «شماره صفر» به دو داستان اشاره دارد: یکی به تیراندازی به موسولینی و معشوقه‌ی او در دریاچه کومو در سال ۱۹۴۵ و دیگری درباره‌ی نویسنده‌ی حقه‌بازی‌ست به نام کولونا در سال ۱۹۹۲ در میلان. کولونا قبول به نوشتن کتاب خاطرات روزنامه‌نگاری می‌کند که در روزنامه تحت حمایت یکی از غول‌های رسانه‌ای مشغول به کار است

 

دیدن ویدیوهای اختصاصی آرت‌تاکس از سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران  | لینک تماشا

 

پرفروش‌های دیگر نشرها:

پرفروش‌های نشر به نگار | لینک تماشا

پرفروش‌های نشر افراز | لینک تماشا

پرفروش‌های نشر چشمه |  لینک تماشا

پروفروش‌های نشر قطره‌ | لینک تماشا

پرفروش‌های نشر ققنوس | لینک  تماشا

 

لینک کوتاه:

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *