با ما همراه باشید

زیرنویس اختصاصی از آرت‌تاکس: در حالی که کم‌تر از یک هفته به شروع اکران دارک فینیکس باقی مانده، سوفی ترنر ، جسیکا چستین، مایکل فاسبندر و جیمز مک‌اووی از این فیلم می‌گویند.

این احساس به وجود آمده که این فیلم قرار است پایانی برای این سری باشد؛ به خصوص برای شخصیت‌های شما. احساس شما بعد از پایان فیلم‌برداری چه‌طور بود و آیا اون زمان حس پایان کار رو داشت؟

سوفی ترنر : «نمی‌دانم. مشخص نیست که این فیلم آخر کار سری هست یا نه اما قطعن این فیلم، نقطه‌ی اوجی است برای تمام فیلم‌های قبلی این سری‌. بنابراین احساس به پایان رساندن این حماسه وجود داشت ولی فکر نمی‌کنم موقع فیلم‌برداری احساس سر صحنه برای پایان یک سری بود.»

یک گفت‌وگوی دیدنی با سوفی ترنر و میسی ویلیامز درباره‌ی همه‌چیز!

مایکل فسبندر: «به نحوی. فکر می‌کنم سایمون همیشه با این رویکرد پیش رفت که دارک فینیکس قرار است پایان یک چرخه باشد. برای این مورد چرخه‌ی کلاس اول به پایان می‌رسد.»

آیا این احساس را دارید که قرار است این آخرین باری باشد که در نقش‌ این شخصیت‌ها ظاهر می‌شوید؟

جیمز مک‌اووی: «به نوعی بله»

این پایان چه احساسی برای‌تان داشت؟ چون مدت زمان زیادی‌ است که در نقش این شخصیت‌ها حاضر بودید.

جیمز مک‌اووی: «همیشه تمام شدن کار بر روی این‌ فیلم‌ها غم‌انگیز است؛ البته نه هر فیلمی. بعضی اوقات ترجیح می‌دهم زودتر از سر صحنه فرار کنم و برای رسیدن به خانه لحظه‌شماری می‌کنم . اما به اتمام رساندن این فیلم هم سخت بود. همگی از جمله عوامل پشت صحنه گروه بازیگران و خود کارگردان و البته تهیه‌کننده‌ی بسیار خوب‌مان به نحو احسنت کارشان را انجام دادند. همه‌ با هم دوستی هستیم و بعضی اوقات احساس می‌کنیم یک خانواده‌ایم تا یک جمع همکار و پایان یافتن چنین شرایطی همیشه غم‌انگیز است. ولی چون احساس به پایان رساندن این ماجرا را هم داشتیم، ناراحتی‌مان بیش‌تر می‌شد. صحنه‌هایی با مایکل داشتم و جزو معدود مواقعی‌ بود که تنها بودیم و به ذهنم خطور کرد، این احتمالن آخرین باری‌ است که به این شکل روبه‌روی هم قرار می‌گیریم. ولی خوش می‌گذشت و هم‌دیگر را اذیت می‌کردیم.»

فسبندر: «فکر کردم در مورد صحنه‌ی پاریس حرف می‌زنی»

مک‌اووی: «پاریس هم خوب بود . آن صحنه همیشه برای‌مان به یادگار می‌ماند»

تریلر فیلم دارک فینیکس با بازی سوفی ترنر، جسیکا چستین و …

دوست دارم در مورد این جریان اذیت کردن بدونم.

مک‌اووی: « در صحنه‌ای اریک به چارلز می‌گوید این‌قدر حرف مفت نزن. ده سال است این حرف‌ها را شنیده‌ایم»

ایوان پیترز: «نه. به نظر من این یک فیلم مجزا برای شخصیت فینیکس و جین بود شبیه لوگان که خود یک فیلم جداگانه بود.»

تای شریدان: «انگار بخش اولی‌ است برای یک فیلم دیگر»

بنابراین طرفداران با شنیدن این که ققنوس سیاه قسمت آخر نیست، نفس راحتی می‌کشند.

آلکساندرا شیپ: «فکر نمی‌کنم آخر کار باشد. لحظاتی هستند که به ما اطمینان می‌دهد حداقل نقش کوچکی در فیلم‌های آینده داشته باشیم. این فیلم‌ها جذابند و این شخصیت‌ها داستان غم‌انگیزی دارند به خصوص در دنیای کمیک‌های مارول»

سایمون کینبرگ: «قطعن، و این احساس را از زمان نوشتن فیلم‌نامه داشتم. تقریبن سه سال پیش شروع کردم به فکر روی آن که چگونه داستان مورد علاقه‌م از دنیای ایکس‌من را به سینما بیاورم .احساس می‌کنم این یک جمع‌بندی‌ است؛ نقطه‌ی پایانی این ماجرا. این چرخه از داستان ایکس‌من که بیست سال پیش شروع شد و برای این بازیگرانی که از تقریبن ده سال پیش از فیلم «کلاس اول» در سری حاضر بودند. داستان در مورد غریبه‌هایی‌ است که کنار هم جمع می‌شوند و تبدیل می‌شوند به یک خانواده. آن‌ها بیش‌تر مواقع با هم مقابل دشمنی مشترک قرار می‌گیرند؛ چه آپوکالیپس باشد، چه بولیوار ترسک. در این فیلم، آن خانواده مورد آزمایش قرار می‌گیرد و در نهایت از هم می‌پاشد و مجبور می‌شوند به شکل کاملن متفاوتی با این حادثه کنار بیایند. بنابراین خواهیم دید خانواده‌ای که تا به الآن شناختیم و عاشق‌شان بودیم، چه‌طور متلاشی می‌شوند و بعد به شکل کامل‌تری دوباره گرد هم می‌آیند. بنابراین این تنها راه جمع‌بندی این بخش از داستان‌های ایکس‌من بود.»

آیا از تحول شخصیت‌هایتان طی فیلم راضی هستید؟ چیزی مانده که بخواهید بیش‌تر به‌ آن بپردازید؟

مک‌اووی: «به نظرم منفی شدن شخصیت چارلز می‌تواند ایده‌ی جذابی باشد اما احساس می‌کنم با چارلز کارهای بیش‌تری هم می‌توان انجام داد. خیلی در مورد این ایده صحبت نمی‌کنم»

فسبندر: «من خوش‌حالم. سفر بسیار راضی‌کننده‌ای بوده و بسیار راضی‌ هستم.»

بررسی یک سکانس از فیلم استیو جابز

سوفی ترنر : «این‌قدر محتوا زیاد بود که مانند بوفه‌ی غذا می‌ماند. هر روز چالشی وجود داشت و عاشق این بودم که این شخصیت غنی و پرجزئیات بود. واقعن خوش‌حال بودم.»

چیزی که در مورد این فیلم دوست دارم، محوریت زنانه‌اش است که برای یک فیلم ابرقهرمانی بزرگ خیلی کم پیش می‌آید. می‌توانید در مورد شخصیت‌هایتان بگویید و این که چه چیزی باعث شد این نقش را انتخاب کنید؟

جسیکا چستین: « دوست دارم که چه‌طور شخصیتم از جین سوءاستفاده می‌کند تا بتواند از قدرت ققنوس سیاه برای مقاصد شخصی خودش یا هم‌نوعانش استفاده کند و در عین حال جین را قدرتمندتر می‌کند. بنابراین یه شخصیت جالب و پیچیده است.»

سوفی ترنر : «فکر می‌کنم شخصیت خیلی صادقانه و دقیق نوشته شده. با توجه به تمام اتفاقات فرامادی‌ای که براش رخ می‌ده ساده است به شکلی نوشته شود که غیرقابل ارتباط باشد. ولی کار سایمون روی شخصیت‌پردازی بسیار واقعی‌ است و فکر می‌کنم همه می‌توانند با او ارتباط برقرار کنند.»

کینبرگ: «داستان ققنوس سیاه به خودی خود قهرمانی مؤنث دارد و جین در مرکز این داستان است؛ در واقع هم قهرمان و هم دشمن اصلی‌ است. یکی از چیزهایی که موقع بزرگ شدن در مورد کمیک‌های ایکس‌من دوست داشتم این بود که شخصیت‌های زن قدرتمندی داشتند. کسانی مثل جین، استورم، میستیک، روگ و کیتی شخصیت‌های عالی و قوی‌ای در این دنیا حاضر هستند. اکثر مواقع این شخصیت‌ها در مرکز داستان سری فیلم‌های ایکس‌من نبودند و فیلم‌ها روی اگزاویر، مگنیتو و ولورین متمرکز بودند. با تولید این فیلم، موقعیتی فراهم شد که در گام اول، شخصیت اصلی زن باشد و از طرفی سایر شخصیت‌های زن را در مرکز داستان قرار بدهد و به‌ آن‌ها بپردازد. هم چنین بازتابی‌ است از دنیای کنونی ما.»

شیپ: «فکر نمی‌کنم موقع ساختنش، حداقل برای من چنین احساسی داشت. ما فقط می‌خواستیم فیلمی خوب تولید کنیم. موقع خواندن فیلم‌نامه به نظر یک داستان فمینیستی‌ است ولی دیدنش شگفت‌انگیز»

 

برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنونس

جدیدترین تریلر فیلم گزارش فرانسوی به کارگردانی وس اندرسون

جدیدترین تریلر فیلم گزارش فرانسوی

جدیدترین تریلر فیلم گزارش فرانسوی به کارگردانی وس اندرسون

«گزارش فرانسوی» کمدی درامی به کارگردانی وس اندرسون است. داستان این فیلم حول کارکنان یک مجله‌ی اروپایی در یک شهر تخیلی فرانسوی می‌گذرد که تصمیم می‌گیرند یک نسخه یادمان چاپ کرده و به بزرگداشت سه واقعه مهم یک دهه گذشته‌شان بپردازند.

این سه واقعه عبارت‌ند از حبس ابد یک هنرمند، شورش‌های دانشجویی و یک گروگان‌گیری. وس اندرسون در ساخت این فیلم از زندگی واقعی کارکنان مجله نیویورکر الهام گرفته‌است.

پیش‌تولید عجیب فیلم جدید وس اندرسون از زبان رابرت یئومان


این فیلم پرستاره بازیگران نام‌داری مانند بنیسیو دل‌تورو، آدریان برودی، تیلدا سوینتون، لئا سیدو، فرانسس مک‌دورمند، تیموتی شالامه، بیل مورای، اون ویلسون و ادوارد نورتون را دور هم جمع کرده و قرار است پس از افتتاحیه در جشنواره‌ی فیلم کن، به شکل عمومی در تاریخ ۲۲ اکتبر ۲۰۲۱ اکران شود

 

آرت‌تاکس را در توئیتر، تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید

کیدتاکس Kidtalks.ir | کیدتاکس رسانه تصویری کودکان و نوجوانان

تک‌تاکس Techtalks.ir | اولین رسانه تصویری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران

ادامه مطلب

آنونس

تریلر فیلم من زلاتان هستم | درامی بیوگرافیک درباره‌ی زندگی زلاتان ابراهیموویچ

تریلر فیلم من زلاتان هستم

تریلر فیلم من زلاتان هستم منتشر شد

فیلم من زلاتان هستم در ژانر بیوگرافیک اثری‌ست به کارگردانی ینس سیوگرن که براساس کتابی با همین نام به نوشته‌ی دیوید لاگرکرانتز ساخته شده و داستان زلاتان ابراهیموویچ، فوتبالیست مشهور سوئدی را در دو دوره‌ی مختلف بیان می‌کند.

گرانیت روشیتی در نقش زلاتان ۱۷ ساله و دومینیک آندرسون بایراکتاتی نقش زلاتان ۱۱ ساله را دارند و در کنار این دو بازیگرانی نظیر امانوئل آیتا، دیوید اس لیندگرن و هاکان بنگستون نیز در فیلم حاضر هستند.

این اثر دهم سپتامبر اکران خواهد شد.

از مجموعه تحلیل‌گران عصر ارتباطات بیش‌تر ببینید:

آرت‌تاکس را در توئیتر، تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید

کیدتاکس Kidtalks.ir | کیدتاکس رسانه تصویری کودکان و نوجوانان

تک‌تاکس Techtalks.ir | اولین رسانه تصویری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران

ادامه مطلب

آنونس

تریلر فیلم مرد آزاد / Free Guy | با بازی رایان رینولدز

تریلر فیلم مرد آزاد

تریلر فیلم مرد آزاد منتشر شد

زیرنویس فارسی اختصاصی از آرت‌تاکس: تریلر فیلم مرد آزاد به کارگردانی شان لوی با بازی رایان رینولدز، جو کری و جودی کورمر منتشر شد

«مرد آزاد» فیلمی است ساخته‌ی شان لوی، کارگردان سری معروف «شبی درموزه» و توسط مت لیبرمن و زک پن نوشته شده است. این فیلم در ادامه‌ی روال آثاری مانند «بازیکن یک آماده»، «رالف خراب‌کار» و «گیمر»، داستان دنیایی را در بازی‌های ویدیویی به تصویر می‌کشد که ترکیبی از دو عنوان بسیار پرطرفدار GTA و Fortnite است.

گای، یکی از شخصیت‌های غیرقابل بازی (NPC)های این دنیاست که بعد از کشتن یکی از بازیکنان، با برداشتن عینکش دنیا را از فیلتر HUD (جزئیات مختلفی که در بازی‌ها روی صفحه می‌آیند مانند مقدار سلامتی، استقامت و گلوله) می‌بیند و تصمیم می‌گیرد به مبارزه‌ی جهانی بپیوندد.

در مرکز «مرد آزاد»، رایان رینولدز به عنوان شخصیت اصلی قرار گرفته و بازیگرانی مانند جودی کورمر (کشتن ایو)،جو کری (چیزهای عجیب) و تایکا وایتیتی (جوجو خرگوشه و ثور: راگناروک) نیز حصور دارند.

«مرد آزاد» از جمله پروژه‌هایی بود که زیر نظر کمپانی فاکس قرن بیستم کلید خورد ولی در نهایت قرار است توسط دیزنی منتشر شود (چنین اتفاقی برای فیلم فوردعلیه فراری نیز رخ داد).

 

جدیدترین تریلر فیلم «مرد آزاد» با بازی رایان رینولدز |

Free Guy Official Trailer

 

از مجموعه تحلیل‌گران عصر ارتباطات بیش‌تر ببینید:

آرت‌تاکس را در توئیتر، تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید

کیدتاکس Kidtalks.ir | کیدتاکس رسانه تصویری کودکان و نوجوانان

تک‌تاکس Techtalks.ir | اولین رسانه تصویری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران

ادامه مطلب

محبوب‌ترین‌ها