got_top3_s07e06

۳نکته که شاید در اپیزود شش فصل هفت بازی تاج و تخت فراموش کرده باشید

تحلیل WatchMojo از Beyond the Wall اپیزود ششم فصل هفتم بازی تاج و تخت (Game of Thrones) با زیرنویس فارسی آرت‌تاکس

میلاد علیزاده – آرت‌تاکس:

اپیزود ششم فصل هفتم بازی تاج و تخت با عنوان Beyond the Wall (آن‌سوی دیوار) یک‌شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ از شبکه‌ی HBO پخش شد.

پخش فصل هفتم پربیننده‌ترین سریال سال‌های اخیر که براساس کتاب نغمه‌ی یخ و آتش (A Song of Ice and Fire) ساخته شده، از آخرین هفته‌ی تیرماه ۱۳۹۶ در شبکه‌ی HBO آغاز شده لست. فصل تازه‌ی بازی تاج و تخت یا همان Game of Thrones تنها ۷ اپیزود خواهد داشت و با ۶ اپیزود فصل نهایی، داستان حماسی جرج آر آر مارتین به پایان خواهد رسید.

وب‌سایت WatchMojo هم‌زمان با آغاز فصل تازه تحلیلی هفته‌گی را بر اپیزودهای این فصل آغاز کرده که در آن نکات مهم و کلیدی هر قسمت که شاید از چشم بینندگان مخفی مانده باشد مرور می‌شود.

این تحلیل‌ها را از نخستین قسمت فصل هفتم در آرت‌تاکس به‌طور هم‌زمان برای شما هم با زیرنویس فارسی اختصاصی منتشر می‌کنیم تا در کوران نظرات و تحلیل‌های جهانی از پربیینده‌ترین سریال حال حاضر جهان قرار بگیرید.

ششمین قسمت این ویدیوها شامل نکته‌هایی درباره‌ی اختلاف خواهران استارک و برادران کلگان (کوه و سگ شکاری)، سلاح‌های ساخته‌شده از شیشه‌ی اژدها و البته شک ما به کاراکتر برن استارک و نزدیکی روحی‌اش به شاه شب به انضمام بهترین دیالوگ‌های اپیزود پنجم فصل هفتم بازی تاج و تخت است.

با تماشای این ویدیو به دانسته‌های خود از اپیزود ماقبل پایانی این فصل بازی تاج و تخت که به قسمت طولانی یک‌ساعت و نیمه‌ی پایانی ختم می‌شود بیفزایید.

لینک کوتاه:

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *