tabestan

اکران خصوصی تابستان داغ | ایرج‌زاد: فیلم من پلاسکوی اجتماعی ماست

اکران خصوصی تابستان داغ با حضور پریناز ایزدیار، مهرداد صدیقیان، جواد عزتی، هومن بهمنش، سعید روستایی،ایرج طهماسب و علی سرتیپی

اکران خصوصی تابستان داغ با حضور هنرمندان و عوامل فیلم سه شنبه ۱۴ شهریور ماه ۹۶ ساعت ۲۱ در موزه سینما برگزار شد.

با دوربین آرت تاکس به محل برگزاری مراسم اکران خصوصی تابستان داغ رفتیم. پریناز ایزدیار، پرهام محمدی، مهرداد صدیقیان، جواد عزتی، هومن بهمنش، یسنا میرطهماسب، ابراهیم ایرج زاد (کارگردان این فیلم)، سعید روستایی، ترلان پروانه، جواد یحیوی (مجری این مراسم)، داود خیام، ایرج طهماسب، محمدعلی سجادی و علی سرتیپی در این مراسم شرکت کردند.

این فیلم روایت زنی است به اسم نسرین که چون نمی تواند در صورت طلاق از همسرش سرپرستی دختر ۶ ساله اش را بگیرد، بنابراین زندگی اش را جمع کرده و بی‌اطلاع از شوهر به گوشه ای از شهر پناه می برد و برای گذراندن زندگی مشغول به کار در مهدکودک بیمارستانی می شود ولی شوهرش آنها را پیدا می کند.

پری‌ناز ایزدیار، علی مصفا، مینا ساداتی، یسنا میرطهماسب، صابر ابر، لیلی فرهادپور، بهاره ریاحی، سیاوش چراغی‌پور، رؤیا بختیاری، مانیا علیجانی،

پرهام محمدی در فیلم « تابستان داغ» ایفای نقش می کنند.

فیلم «تابستان داغ» که در سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر نامزد ۱۳ سیمرغ بلورین شد وتوانست دو سیمرغ را در رشته‌های فیلمبرداری (هومن بهمنش) و تدوین (سهراب خسروی) دریافت کند.

ابراهیم ایرج زاد در اکران خصوصی تابستان داغ گفت: خوشحالم که اینجا هستم به روز ملی سینما نزدیک هستیم و حضور در اینجا را به فال‌نیک میگیرم از همسرم تشکر می کنم روزهای سختی بود. پیام کرمی، هومن بهمنش و اقای نوروز بیگی کمک زیادی به من کردند اگر نبودند این کار جلو نمی رفت. اولین انتخاب من پریناز ایزدیار بود. همه می دانستیم که تابستان قصه تلخی داره اما چون موضوع مهمی بود و به خانواده مربوط بود برای ما با ارزش شد. متاسفانه توجه به خانواده و بچه ها اکنون بسیار کم است. تابستان داغ پلاسکوی اجتماعی ما است. اتفاقات هرمزگان تلخ ترین اتفاق چند وقت اخیر است. مریم میرزاخانی کسی بود که نمی توانیم در مورد او حتا صحبت کنیم. ما امروز نیازی به اتوبان دو طبقه نداریم. به فضاهای فرهنگی نیاز داریم. فیلم سینمایی تابستان داغ تقدیم می شود به آتنا و بچه های هرمزگانی.

لینک کوتاه:

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *