با ما همراه باشید

کاپیتان آمریکا ثور را شرمنده نمی‌کند!

آنتونی روسو: وقتی آن صحنه را در عصر اولتران دیدیم، جایی که همه سعی می‌کنند چکش را بلند کنند، به نظر می‌رسد که کاپیتان می‌تواند تکانش دهد. هرچند کم، در حدی که نمی‌شود با اطمینان گفت آیا توانسته تکانش دهد یا نه. حتا خود ثور هم مطمئن نیست. وقتی تکانش می‌دهد، ثور یک لحظه آشفته می‌شود؛ ولی برای همه‌ی ماهایی که این صحنه را دیدیم صحنه‌ای فراموش‌نشدنی‌‌ست. آدم دلش می‌خواهد به دنباله داستان برگردد.

جو روسو: به نظرم کاپیتان علاقه‌ای نداشت که ثور را شرمنده کند. چون ثور در حالت عادی هم اعتمادبه‌نفس بالایی ندارد.

مرور دنیای مارول از آیرون من تا انتقام‌جویان: پایان بازی

+ ولی تا زمانی که امتحان نکرده بود، نمی‌دانست که از پسش برمی‌آید یا نه. جالب است که ببینیم چه‌طور در عرض یک ثانیه قیافه‌ا‌ش را تغییر می‌دهد. به یاد دارم که با مارکوس و مک‌فیلی در اتاق نوشتن نشسته بودیم. یادم نمی‌آید این ایده چه‌طور به ذهن‌مان رسید. احتمالن کار کوین بوده. این مفهوم را دوباره بررسی کردیم و به جاهای خوبی رساندیم.

_ یک بار هم یواشکی به نمایش فیلم در افتتاحیه‌ی سالن وست‌وود ویلج رفتیم. لحظه‌ای که کاپیتان چکش را برداشت، عکس‌العمل مخاطبین طوری بود که باعث شد شش سال و نیم تلاش ارزشش را داشته باشد.

مرور انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت از زبان برادران روسو

بشکن تانوس

_ این قسمت پیرو یکی از نظریه‌های ما در مورد فیلم‌های محبوب است؛ این‌که سختی تولید فیلمی در چنین مقیاسی، این است که بتوانی در سراسر جهان مخاطب پیدا کنی. در این‌صورت می‌شود به آن نام فیلم محبوب را داد. دلت می‌خواهد همه با تمام وجود درگیر فیلم بشوند، چون نسل جدید با ارتباط جهانی تعریف می‌شود و وسایل ارتباط جمعی هدایت‌کننده‌ی فرهنگ عامه هستند. برای همین، می‌خواستیم داستان‌هامان گمراه‌کننده باشند، طوری که بحث‌برانگیز باشد و مردم را به صحبت کردن در مورد فیلم دعوت کند.

ما از بچگی عاشق فیلم بودیم. تمام آن دوران را به بحث درباره‌ی فیلم‌ها و کاراکتر‌های محبوب‌مان گذراندیم. در مورد لحظه‌های محبوب‌مان حرف می‌زدیم. درباره‌ی جنگ ستارگان، امپراتوری ضربه می‌زند یا بازگشت جدای. همان کارهایی را می‌کردیم که الان می‌کنیم، ولی آن موقع با گروه کوچکی از دوستان‌مان بودیم. حالا در ژاپن، هند، انگلستان یا هرجای دیگر، مردم در مورد همین‌چیزها آنلاین با هم صحبت می‌کنند.

داریم سعی ‌می‌کنیم همان تجربه را به وجود بیاوریم، تجربه‌ای که وقتی بچه بودیم خیلی خوش‌حال‌مان می‌کرد. سعی می‌کنیم همین داستان را به مردم جهان هدیه دهیم. می‌توانیم این کار را با انتخاب گزینه‌های حیرت‌انگیز و خشن انجام دهیم. این باعث می‌شود همه از نظر احساسی به هم نزدیک شوند. این که تانوس با یک بشکن برنده‌ی پایانی فیلم باشد، خیلی بحث‌برانگیز می‌شد.

کارگردانان انتقام جویان: پایان بازی از دو کاراکتر اثرگذار جهان مارول می‌گویند

+ برای هر داستانی، ما خیلی در مورد تک تک کاراکترها فکر می‌کنیم. برای جنگ ابدیت به این فکر می‌کردیم که یک کاراکتر از کجا شروع می‌کند و چه‌طور به پایان می‌رسد. می‌دانستیم که آخرش باید یک پایان مشخص داشته باشیم تا به پایان بازی برسیم. بنابراین بسیاری از داستان‌های جنگ ابدیت طوری بودند که ما را به سمت داستان پایان بازی سوق دهند.

تصمیم‌گیری در مورد این‌که چه‌کسی توسط تانوس ناپدید شود و چه کسی نشود، با توجه به این بود که می‌خواستیم در پایان بازی چه داستانی را پیش بگیریم. برایمان کاملن مشخص بود. می‌دانستیم که برای جمع‌بندی داستان پایان بازی، باید تمرکزمان را روی انتقام‌جویان اصلی می‌گذاشتیم. بنابراین آن کاراکترها باقی می‌ماندند تا ماجراهای نهایی‌شان در پایان بازی اتفاق بیافتد.

آنتونی و جو روسو: برای الهام گرفتن نگاه‌مان به کتاب‌های کمیک بود، نه فیلم‌های دیگر

نگهبانان کهکشان به نگهبانان کهکشان تبدیل می‌شوند

_ قطعن پایان نگهبانان کهکشان، زمانی که بالاخره به یک خانواده تبدیل می‌شوند، فداکاری خیلی بزرگی برای پایان فیلم بود. مطمئنن لایقش بودند، چرا که نگهبانان خیلی متفاوتند و زیرمجموعه‌ی دیگری از کاراکترها هستند که می‌توانند با خط اصلی کاراکترها در جهان مارول برخورد داشته باشند. همه چیز به نحوی به هم ریخت. عالی بود و حس متفاوتی داشت. بدون حضور نگهبانان، جنگ ابدیت یا پایان بازی هم وجود نداشت.

نسخه‌ی تصویری این گفت‌وگو جذاب را ببینید…

برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنونس

جدیدترین تریلر فیلم گزارش فرانسوی به کارگردانی وس اندرسون

جدیدترین تریلر فیلم گزارش فرانسوی

جدیدترین تریلر فیلم گزارش فرانسوی به کارگردانی وس اندرسون

«گزارش فرانسوی» کمدی درامی به کارگردانی وس اندرسون است. داستان این فیلم حول کارکنان یک مجله‌ی اروپایی در یک شهر تخیلی فرانسوی می‌گذرد که تصمیم می‌گیرند یک نسخه یادمان چاپ کرده و به بزرگداشت سه واقعه مهم یک دهه گذشته‌شان بپردازند.

این سه واقعه عبارت‌ند از حبس ابد یک هنرمند، شورش‌های دانشجویی و یک گروگان‌گیری. وس اندرسون در ساخت این فیلم از زندگی واقعی کارکنان مجله نیویورکر الهام گرفته‌است.

پیش‌تولید عجیب فیلم جدید وس اندرسون از زبان رابرت یئومان


این فیلم پرستاره بازیگران نام‌داری مانند بنیسیو دل‌تورو، آدریان برودی، تیلدا سوینتون، لئا سیدو، فرانسس مک‌دورمند، تیموتی شالامه، بیل مورای، اون ویلسون و ادوارد نورتون را دور هم جمع کرده و قرار است پس از افتتاحیه در جشنواره‌ی فیلم کن، به شکل عمومی در تاریخ ۲۲ اکتبر ۲۰۲۱ اکران شود

 

آرت‌تاکس را در توئیتر، تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید

کیدتاکس Kidtalks.ir | کیدتاکس رسانه تصویری کودکان و نوجوانان

تک‌تاکس Techtalks.ir | اولین رسانه تصویری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران

ادامه مطلب

آنونس

تریلر فیلم من زلاتان هستم | درامی بیوگرافیک درباره‌ی زندگی زلاتان ابراهیموویچ

تریلر فیلم من زلاتان هستم

تریلر فیلم من زلاتان هستم منتشر شد

فیلم من زلاتان هستم در ژانر بیوگرافیک اثری‌ست به کارگردانی ینس سیوگرن که براساس کتابی با همین نام به نوشته‌ی دیوید لاگرکرانتز ساخته شده و داستان زلاتان ابراهیموویچ، فوتبالیست مشهور سوئدی را در دو دوره‌ی مختلف بیان می‌کند.

گرانیت روشیتی در نقش زلاتان ۱۷ ساله و دومینیک آندرسون بایراکتاتی نقش زلاتان ۱۱ ساله را دارند و در کنار این دو بازیگرانی نظیر امانوئل آیتا، دیوید اس لیندگرن و هاکان بنگستون نیز در فیلم حاضر هستند.

این اثر دهم سپتامبر اکران خواهد شد.

از مجموعه تحلیل‌گران عصر ارتباطات بیش‌تر ببینید:

آرت‌تاکس را در توئیتر، تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید

کیدتاکس Kidtalks.ir | کیدتاکس رسانه تصویری کودکان و نوجوانان

تک‌تاکس Techtalks.ir | اولین رسانه تصویری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران

ادامه مطلب

آنونس

تریلر فیلم مرد آزاد / Free Guy | با بازی رایان رینولدز

تریلر فیلم مرد آزاد

تریلر فیلم مرد آزاد منتشر شد

زیرنویس فارسی اختصاصی از آرت‌تاکس: تریلر فیلم مرد آزاد به کارگردانی شان لوی با بازی رایان رینولدز، جو کری و جودی کورمر منتشر شد

«مرد آزاد» فیلمی است ساخته‌ی شان لوی، کارگردان سری معروف «شبی درموزه» و توسط مت لیبرمن و زک پن نوشته شده است. این فیلم در ادامه‌ی روال آثاری مانند «بازیکن یک آماده»، «رالف خراب‌کار» و «گیمر»، داستان دنیایی را در بازی‌های ویدیویی به تصویر می‌کشد که ترکیبی از دو عنوان بسیار پرطرفدار GTA و Fortnite است.

گای، یکی از شخصیت‌های غیرقابل بازی (NPC)های این دنیاست که بعد از کشتن یکی از بازیکنان، با برداشتن عینکش دنیا را از فیلتر HUD (جزئیات مختلفی که در بازی‌ها روی صفحه می‌آیند مانند مقدار سلامتی، استقامت و گلوله) می‌بیند و تصمیم می‌گیرد به مبارزه‌ی جهانی بپیوندد.

در مرکز «مرد آزاد»، رایان رینولدز به عنوان شخصیت اصلی قرار گرفته و بازیگرانی مانند جودی کورمر (کشتن ایو)،جو کری (چیزهای عجیب) و تایکا وایتیتی (جوجو خرگوشه و ثور: راگناروک) نیز حصور دارند.

«مرد آزاد» از جمله پروژه‌هایی بود که زیر نظر کمپانی فاکس قرن بیستم کلید خورد ولی در نهایت قرار است توسط دیزنی منتشر شود (چنین اتفاقی برای فیلم فوردعلیه فراری نیز رخ داد).

 

جدیدترین تریلر فیلم «مرد آزاد» با بازی رایان رینولدز |

Free Guy Official Trailer

 

از مجموعه تحلیل‌گران عصر ارتباطات بیش‌تر ببینید:

آرت‌تاکس را در توئیتر، تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید

کیدتاکس Kidtalks.ir | کیدتاکس رسانه تصویری کودکان و نوجوانان

تک‌تاکس Techtalks.ir | اولین رسانه تصویری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران

ادامه مطلب

محبوب‌ترین‌ها